2703
2553
عنوان

خیلی دلم میخواد مادر بشم😥😥

157 بازدید | 15 پست

ولی خاستگار نیست 😑

۲۶ سالمه.

نگین برو دنبال کارو درس 

هم کار میکنم هم دانشجو ارشدم هم پیاده روی می رم

هم آشپزی و کار خونه میکنم.

کافه گردی و بازار هم زیاد می رم.

از طرفی دنبال زندگی سالمم ولی نمیدونم چرا نمیشه

انشالله ب زودی ب خواسته قلبیت میرسی

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین شما که پاکی و دنبال زندگی سالمی و داری زندگیتو میکنی ان شاءالله که قسمت خوبی نسیبت میشه

من باردارم برای شما و دختر و پسرای خوب و پاکمون دعا میکنم که ان شاءالله به حق حضرت زهرا(س) بختشون باز بشه و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن، ان شاءالله...

یوقت سرخورده نشی گلم، بخاطر اوضاع اقتصادی داغون ازدواج خیلی کم شده، اصلا یوقت فکر نکنی که مشکلی داری

2456
2714
بچه ها بزرگ شدن میتوانید درس بخونید. تو کلاسمان پر متاهله

من الان میخوام نه بعدا، حس میکنم زندگیم یهو افتاده چن سال جلو بدون هیچ خوشی، در عین اینکه عاشق دخترمم دلم به شدت تنهایی و مردن میخواد و اینکه شوهرمو بزنم خفه کنم😑

2706