2733
2734
عنوان

یه سوال درمورد ماشین ظرفشویی

130 بازدید | 12 پست

یکی اینکه چرا بعضی وقتا ماشین شستشوش که تموم میشه میبینم اصلا در اون جای قرص رو باز نکرده و قرص استفاده نشده دوم اینکه من از وقتی خریدم حدود یک سال و نیمه تاحالا جاییش رو باز نکردم تمیز کنم ، بلد نیستم اصلا . لطفا راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میتونی قرص رو اصلا تو جاش نذاری بندازی کف ماشین 

ولی ماشینت مشکل داره زنگ بزن نمایندگی

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .
2738

قرص رو بنداز کف ماشین خیلی تمیزتر میشوره و اینکه کف ماشین یه پیچی داره میپیچونی صفحش بازمیشه برمیداری میاری بیرون با مسواک چیزایی که گیرکرده درمیاری اگر ظرفارو کاملا بدون آشغال میزاری هم ک بعید میدونم پرشده باشه علت بوی ماشین هم همونجاست

من فقط پروانه هاشو در میارم تمیز میکنم با قسمت آشغالگیرش

جای دیگه نداره🤔

آها هر چند یه بارم جوش شیرین میمالم بعد میذارم رو آبکشی و خشک کردن

تمیز میشه

یک عدد لپ چالی هستم😊   (کاربر تقریبا قدیمی😁)

دقت کن طرفا رو ک میچینی جلوی محفظه قرصش نباشه چون نمیذاره درش باز شه. برا من چن بار پیش اومده.

منم ۴ساله دارم استفاده میکنم هنوز جاییشو نشستم

❤❤میشه برای نی نی دار شدن خواهرم یک صلوات بفرستین❤❤

بخاطر اینکه یکی از ظرف ها رو احتمالا بدجور گذاشتی و وقتی در قرص باز میشه پرت نمیشه داخل ماشین و گیر می کنه

واسه من یه بار اینجوری شده بود گیر کرده بود به قابلمه و قرصه سر جاش له شده بود ولی حل نشده بود چسبیده بود به در خودش😪

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎