2737
2734

گلم احتمالا بخاطر دندونای عقبشه ک داره درمیاره

پسر منم اینجوریه و هی میزنه رو گوشاش

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکم روغن زیتون یا کنجد که توو دمای محیط بوده یاشه نه یخچال بزن پشت گوشش

قطره استامینوفن یا دیفن هیدرامینم دردو تسکین میده و خواب اوره اما زیاد استفاده نکن مضره اینم پشت گوش بمال نه که بدی بخوره

⁦(✷‿✷)⁩

یه راهی هم واسه گوش درد بچه بما توصیه کردن ک جواب داد مغز داخل یه پیاز رو یه چند ثانیه رو حرارت بگیری بعد برداری یه کم که از داغی افتاد چندثانیه نگهداری تو ورودی گوش نه که ببریش داخل همون دم در باشه کافیه .

انقد در مورد امضای قبلیم پرسیدین ک جریان چی بوده گفتم بزار عوض کنم توضیح بدم عاقا کاربری قبلیم مال 96 بود ترکید فقط و فقط بدلیل یه گ و ز 😐😐😐😐😐 اشتباه نکنید من گو ز ی در نکردم😑😑😑😑 یه خانومی چنان جلوی شوهرش بوق زده بود ک مرد بیچاره زندگی رو ول کرده بود رفته بود خبری هم ازش نبوده حالا این بانوی گوز نشان اومده بود دنبال راه چاره بود ک مرده رو برگردونه ولی طبق محاسبات من با اون شدت ک ایشون انفجار داده بود الان مرده باید تو سطح کره مریخ مشغول یافتن نشانه های حیات باشه 😐😐 بانوان گرامی لطفا هنگام مراوده و معاشه با همسرانتان خودتونو سفت بگیرید اگه نمیتونین سفت وایسین حداقل تاپیکشو نزنید روا نیست شما بگوزی ما قطع دسترسی شیم 😑😑😑😑😥😥😥😥😥