2703
2553
عنوان

مامانایی ک بچه ۳ ساله دارید

155 بازدید | 23 پست

سلام من یه پسر ۳ سالو ۳ ماهه دارم خیلی اخلاقای بدی داره کلافه ایم از دستش مثلا یه بازیرو باهاش شروع میکنی تمام روز ولت نمیکنه ادامش میده اگرم بگی خسته شدم گریه و گریه شدددید در کل همیشه قدر نشناسه دو اینکه خواب اصلاااا نداره نه روز نه شب کلا یه تذکر کوچیک میدیم بهش یکی میزنه تو گوشمون طبیعیه؟اقتضای سنشه عایا؟

همه بچه ها که به جور نیستن

زدن تو هیچ سنی طبیعی نیست

وقتی زد دستش رو آروم بگیر و بگو کار بدیه...اصلا مقابله نکن و عصبانی نشو

قدرتشناسی هم معنی نداره واسه بچه...الان تو این سن اونا عاشق بازی هستن حتی کل شبانه روز...دختر منم همینه

واسه خواب هم پس کی میخوابع؟همیشه کم خواب بوده؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
همه بچه ها که به جور نیستن زدن تو هیچ سنی طبیعی نیست وقتی زد دستش رو آروم بگیر و بگو کار بدیه...اص ...

اصلا خسته نمیشه مثلا از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب مدام باهش بدو بدو کنی ۱۰ شب بشینی گریه زاری میکنه بیا و ببین ادمو عصبی میکنه

2714
اصلا خسته نمیشه مثلا از ۱۰ صبح تا ۱۰ شب مدام باهش بدو بدو کنی ۱۰ شب بشینی گریه زاری میکنه بیا و ببین ...

خودش بازی نمیکنه؟من دخترمو مجبور میکنم به تایمی خودش بازی کنه

کلاس ورزشی اگه میشه بفرستش

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
الان همه ی هم سناش همینن تقریبا

دختر من معمولا اینطور نیس

اینطوزی بود اما از وقتی هرروز بیرون میبرمش

پارک و خانه بازی و... دیگه این رفتارا رو ازش ندیدم

تازگی هم مهد باید بره دیگه وقتشه وگرنه وابستگی نشون میدن

خودش بازی نمیکنه؟من دخترمو مجبور میکنم به تایمی خودش بازی کنه کلاس ورزشی اگه میشه بفرستش

ن اصلا حتی تنها پاتو اتاقشم نمیزاره

جطور مجبورش میکنی تنها بازی کنه؟

پسر من فقط گزینه اول رو داره یه بازی کنیم صب.تا شب یکسره هم‌ونو میخواد ولی دم به دقه میگه ممان مرسی؛عزیز منی تو؛بوسم میکنه.اگه کار بدم کنه سریع میگه ببشید مامان.

ولی بعضی روزام بی دلیل نق نقو میشه

2706