2737
2734
عنوان

نمیدونم چی شده😪😭

306 بازدید | 47 پست

الان از خواب بیدار شدم دیدم منو بچم هردو رو زمین بدون پتو خوابمون برده انگار صد ساله خواب بودیم بدنم خشک شده بود به سختی از جام بلند شدمدروپنجره باز بود از سرما خشک شده بودیم . دقیقا یادمه دیشب جای منو پسرم برعکس بود ولی الان میبینم اون جای من خوابیده من جای اون. چراغها همه روشن شوهرمم نیومده خونه شارژ موبایل و اضطراری هم ندارم خونمونم قطعه. دلم خیلی گرفته . ینی کی صبح میشه تازه ساعت دوهههه😭😪

اون چیه پشت سرت؟

مسخره نکن 😁😁😁

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب جاتونو بندازین قشنگ گرم و نرم بخوابین این که ناراحتی نداره

این خانم به قول خودشون یه سری چیزای ماورایی میبینن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

منم یه بار منتظر مامان بابام بودم سرمو گذاشتم رو بالشت رو مبل رفتممممم...یهو دیدم در میزنن خیلی گیج بودم😂دستمم مونده بود زیرم انقد درد میکرررررد

لایک نکنیننننن
سابقه نداشته این جوری بخوابیم تازه جاهامونم عوض شده😪

عزیزم ما هرشب این بساط و داریم یه دور میخوابیم جایی که بودیم تازه هزار دورم میچرخیم جامون عوض میشه این افکارو بریز دور

سابقه نداشته این جوری بخوابیم تازه جاهامونم عوض شده😪

عزیزم چیزی نیس ک ببین من ی بار خونه مادر بزرگم خوابیدم تشکمک ب این شکل ک سرم سمت تلوزیون بود پهن کردم صبح ک بلند شدم دیدم پهلوم سمت تلوزیونخ چرخیده بود کلی ترسیدم بعدم یادم افتاد خودم باعثش شدم

توام حواست نبود توو خواب

2706