2726
عنوان

خام های باکلاس بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 41 پست

موهاتو روشن نکن الان همه عروسی ها همه خانما موهاشون بلونده😑😑 آخه واقعا رنگ زرد چه جذابیتی داره؟ نهایتا امبره کن یا هایلایت تازه اگه موهات باز باشه امبره خیلی قشنگ میشه تو شینیون های ساده مدل موی بافته هم به نظرم خیلی شیکه

البته همه اینا سلیقه ایه عزیزم☺☺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از ماکسی زیاد خوشم نمیاد عاشق لباس های دامن پف هستم اما نمیدونم چیکار کنم

خیلی لاغری ؟؟؟مگه اگه تناسب داری و کشیده ای ماکسی خیلی شیکتره ...وگرنه منم خودم لاغرم ماکسی بهم نمیادفک کنم

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
مرسی عزیزم در مورد لباس چی ؟

در مورد لباس نمیتونم خیلی نظر بدم چون بستگی به فرم بدنتون داره اما همینو بگم که لباس اماده خیلی شیک یا خاص نمیتونی راحت پیدا کنی اگه  یه مزون دوز خوب میشناسی دنبال مدل مد نظرت باش و بده برات بدوزن چون لباس های آماده تو مهمونی تن همه هست و اکثرا یه تیپن

خیلی لاغری ؟؟؟مگه اگه تناسب داری و کشیده ای ماکسی خیلی شیکتره ...وگرنه منم خودم لاغرم ماکسی بهم نمیا ...

ن خیلی لاغر نیستم۵۴هستم نمیدونم بهم میاد یا نه چون اکثرا لباسای دامن دار یا حریر پوشیدم ن ماکسی های تنگ عاشق لباسای دامن پف بزرگ هستم اما برا عروسی میترسم تو ذوق بزنه

سعی کن لباسای روشن شبیه لباس عروس نپوشی..تاج نذاری..در کل کاری نکنی بقیه بگن عقده داشت خودشو شلیه عروس کنه و خواهرشوهر بازی دراورد..

موهاتم لایت روی زمینه خود مو دربیار زیبا میشه یه شینیون خیلی یاده اروپایی بکن..لباستم ماکسی به نظرم بهترینه ..ارین ماکسی هایی که دامنش از رانو به پایین گشاد میشه

ن خیلی لاغر نیستم۵۴هستم نمیدونم بهم میاد یا نه چون اکثرا لباسای دامن دار یا حریر پوشیدم ن ماکسی های ...

راستی ی لباسایی اومده بالامثلاصپرتی پایین مشکی بلندو پف دنباله دار دخترازنای کمسن سال ماعروسی ازونامیخرن خیلی شیکخ یابالا نقره ای پایینش مشکی خیلی خیلی شیکن دخترعمه خودم عروسی عموم استین کوتاهشو پوشیده بود خیلی خیلی توچشم بود فک کن موهاش نوکش مشکی بقیش بادکلره صپرتیه خیلی شیک لباسشم بالاصپرتس خوشگل پایین مشکی واقعامحشرشده بود

دوبارکاربریم تعلیق شده  به درخواست خودم جدید نیستم
2706