2703
2553
اگه بدنی هم باشه؟و جاییت درد بگیره؟مثلا من همش سردرد دارم‌میترسم دکترم رفتم گفته چیز خاصی نیس اما خس ...

باورت میشه من تو سرم غده در اومده الان سه ساله اولش خیلی گریه کردم اما الان داره روز به روز بزرگتر میشه و من هی میگم فردا میرم جراحی میکنم و نمیرم دیگه گریه هم نکردم نمیدونم چی پیش میاد 

حتی بدنی؟

اره😓😓😓 این که میگن اشکش لب مشکشه منو میگن

سرما خورده بودم خیلی شدی بود استخون درد داشتم وحشتناک داشتم زارررر میزدم که ای بدن درد دارم شوهرم با تعجب نگاه میکرد میگفت برا سرماخوردگی الان داری گریه میکنی؟😞😒

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
باورت میشه من تو سرم غده در اومده الان سه ساله اولش خیلی گریه کردم اما الان داره روز به روز بزرگتر م ...

یا جد سادات😫 چرا جدی نمیگیری؟عزیزم به خاطر خودت به خاطر اطرافیانت برو دکتر حتما ودرمان کن ساده نگیر لطفا

باورت میشه من تو سرم غده در اومده الان سه ساله اولش خیلی گریه کردم اما الان داره روز به روز بزرگتر م ...

چجوری شد ک فهمیدی؟؟؟بعد چندوقت فهمیدی؟توروخدا دلداریم‌بده

نفسم هایلین💜
خخخ نه من فقط میترسم چیز بدیم باشه

خب منم فکرمیکردم فلجی چیزی میشم انقدر حالم بد بود 😂😂😂 فکر وخیالم خیلی جاهای منفی میره به خاطر همین ازترس گریه ام میگیره

2714
یا جد سادات😫 چرا جدی نمیگیری؟عزیزم به خاطر خودت به خاطر اطرافیانت برو دکتر حتما ودرمان کن ساده نگیر ...

عکس گرفتن میگه احتمال داره بزرگتر شه کورت کنه به سیستم عصبی وصله میترسم

ایشالا ک هیچیت نیس  من از سردردم میترسم دوسالی هس دارم و عضله اای سرم انگار میگیره و سوزنی میش ...

منم سردرد زیاد میگیرم میگرن وعصبی هستش میگن زالو درمانی خوبه بعد زایمانم میخوام برم زالو بندازم 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706