2733
2739
منم یه سال ازدواج کردم شش میلیون طلا واسم گرفتن این تابستون ۱۱ میلیون واسه دخترشون که سنشم زیاد نیست ...

خوب قیمت طلا توی این یکسال ۲ برابر شده

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من ۲۵ سالمه پر از حسرتهای رنگارنگ تا حالا هیچکی نه پدرو مادرم نه شوهرم برام تولد نگرفتن- کادو ندادن- البته شوهرم پول میده ولی چه فایده- از بابام که به اندازه یه دنیا عقده دارم اصلا یتیمانه بزرگ شدم.... - نه ولنتاین میفهمه نه روز زن نه سالگرد ازدواج ... خدایی چه زندگیه آخه....

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
2738

من خرید درست حسابی سر عروسیمم نداشتم یدونه از اون کیف های آرایش که برای عروسهای می گیرن مونده توی دلم البته اصلا اهل آرایش نیستم ولی کیف آرایش و همیشه دوست داشتم نمی دونم الان هم همچین چیزی هست یا نه

من ۲۵ سالمه پر از حسرتهای رنگارنگ تا حالا هیچکی نه پدرو مادرم نه شوهرم برام تولد نگرفتن- کادو ندادن- ...

خب خودت بهش بگو.خودو یادش بده.بعصی از مردارو باید یادشون ردی

من خرید درست حسابی سر عروسیمم نداشتم یدونه از اون کیف های آرایش که برای عروسهای می گیرن مونده توی دل ...

منم بعد دوماه تازه یه چمدان زشت واسم گرفتن حتی لباسم واسم‌نگرفتن

متاسفم برا همچزن مادری

اره دیگ مث ادم باهام رفتار نکرد

تاره نمیذاشت شوهر کنم از دستش خلاص شم

خاستگار نیومده ردش میکرد

اخر خودم گفتم بذار بیان شاید خوشم اومد اصن

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2706