1608
1605

من خودم ۷ساله عروسی کردم ولی نتونستم اون آرایشگاهی که دوس داشتم برم برا عروسیم.۷سال پیش شبی ۸۰۰ بود 

نه شوهرم قبول کرد نه خانوادم

آخه ۳شب عروسی داشتم 

دیگه رفتم یه جا شبی ۳۰۰

ولی اصلا خودمو دوس نداشتم

هنوزم از فکرم نرفته و اصلا عکسامو دوس ندارم

خداااااایا شکرت خدااااایا عاشقتم خودت مواظب دخترکم باش🤗🤗🤗🤗

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

شب عروسی از مهم ترین شبای زندگیه هر نفره.واسه همین هرطور شده بهترینارو انتخاب کنید.من همه چیم خوب بود حتی کسی نگفت بد شدم یا آرایش و شینیونم بده

ولی خودم دوس نداشتم و عقدش تو دلم موند 

اینطور چیزا اصلا واسم اهمیت نداره و اصلا بهش فکر نمیکنم....چیزای زودگذری که دیگران اصلا یادشون نیست

فقط از مادر و پدرم ناراحتم چرا همیشه بی زبون بودن و اعتماد به نفس بچه هاشون رو خرد کردن جلو بقیه

درود به مملکتی که زنان سرکوب شده اش میرن المپیک و مدال میگیرن و با اینکه برنز گرفتن بهشون پاداش مدال طلا رو میدن...زنان سرکوب شده اینن ببین زنان آزاده اش چی ان!!

منم یه سال ازدواج کردم شش میلیون طلا واسم گرفتن این تابستون ۱۱ میلیون واسه دخترشون که سنشم زیاد نیست خرج کردن

همه دوستام که عروسی کردن بالای بیس واسشون طلا گرفتن وعروسیمم کلا ۹۰نفر بود کاملا خانوادگی اون زیاد مهم نبود 

1432

وای نگو وقتی به جشن عروسیم فک میکنم اعصابم بهم میریزه ، ما یه تالارو رزرو کرده بودیم خیلی شیک بود بعد چون مطابق نظرپدرو مادرشوهرم نبود خودشون رفتن کنسلش کردن یکی دیگ رزرو کردن خیلی جای بدی بود اصلا دوس نداشتم تا الانم فیلم عروسمو نگاه نکردم 

اینطور چیزا اصلا واسم اهمیت نداره و اصلا بهش فکر نمیکنم....چیزای زودگذری که دیگران اصلا یادشون نیست ...

من اصلا بقیا برام مهم نبودن دوس داشتم جایی برم که خودم میخواستم.الان که کسی یادش نیست من چطور رودم فقط خودم یادمه.

وای نگو وقتی به جشن عروسیم فک میکنم اعصابم بهم میریزه ، ما یه تالارو رزرو کرده بودیم خیلی شیک بود بع ...

واااای اینم خیلی بده

1403

من ۲۵ سالمه پر از حسرتهای رنگارنگ تا حالا هیچکی نه پدرو مادرم نه شوهرم برام تولد نگرفتن- کادو ندادن- البته شوهرم پول میده ولی چه فایده- از بابام که به اندازه یه دنیا عقده دارم اصلا یتیمانه بزرگ شدم.... - نه ولنتاین میفهمه نه روز زن نه سالگرد ازدواج ... خدایی چه زندگیه آخه....

1523