2737
2734

من خودم وقتی مجرد بودم با یکی دوست بودم خوشم نیومد ازش گفت به بابات میگم گفتم بگو 

فکرشو نمیکردم دیدم همه چیو به بابام گفته 😐🙄

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...

كثاااافت

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

١٦/٣/١٣٩٢ روز بد و عجيبى بود

حوصله تعريفشو ندارم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2738

روز ختم هاشمی رفسنجانی بود

که انگار یه عده واسه اذیت کردن اومده بودن

انقد زیاد بودن اینجور مردا که حتی تو بی بی سی هم خبرش رو گفتن رجا نیوز هم واکنش نشون داد

انگار ایران نبود شوک شده بودم

زوز تصادفمون ک ماشینمون چپ کرد و جلوش مث قوطی جمع شد ولی هممون زنده موندیم خدا فقط خودش غنایت کرد و اقا اباالفضل.

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  

یه خاطره دیگه 

یبار خونه مامان بزرگم بودم دوست عموم زنگ زد که دختر داداشت سوار یه ماشین شد رفت عمومم گفت این چند ساعته پیشه ماعه ،میگه نه دارم میبینمش داره میره سمت جاده ☹️ 

نفهمیدم من اونم اون منه 

چی شد که خودمم یه لحظه شک کردم 🥺

یه نخ سیگار 500 تومانی گند میزنه به بوی عطر 6 میلیونی حواستون باشه با کی ، به کی خیانت میکنین...
2706