2733
2734

از نویسنده ستایش متنفرررررم.آخه چی با خودش فکر کرد با اون دیالوگای مزخرفش واسه سرکار خانم فهمیده ی آینده نگر؟؟؟؟؟

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به خدا همینکه گفت دخترم مریضه و بواسطه همین بیماری باردار نمیشه.من با گریه فقط داد زدم.بیشعورااااا ازتون متنفرم با این فیلماتون

باورم نمیشه.امروز۹۹/۴/۴واسم پیام اومد که تاریخ دفترچه بیمه انقضا شده و من متوجه نشده بودم.خدایا شکرت.چند سالی میشد که دفترچه ی من به انقضا نمیرسید.خودت بقیه راهو یاورم باش
2738

خانوم بزرگو میگیی اره ر...ید تو خرفای خوب قبلیش  خاک تو سر به حشمت میگه تو چرا درمورد زندگی  دیگران نطر میدی بعد خودش تصمیم میگیره در مورد زندگی دخترش بدون اینکه بهش بگه اه اه خاک تو سر 😤😤

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
به خدا همینکه گفت دخترم مریضه و بواسطه همین بیماری باردار نمیشه.من با گریه فقط داد زدم.بیشعورااااا ا ...

😐😐😐 دو تا مشتم به دیوار میزدی!

خب نگاه نکن خواهرِ من

جهان به اعتبار  "خنده تو" زیباست💕

حاج خانم جناب فردوسو نصیحت میکرد میگفت من دخترم مریض بود و باردار نمیشد خودم رفتم واسه دامادم زن گرفتم الان چند ماهه دخترم باهام قهره.خیلی هم به شعور و فرهنگش افتخار میکرد

به خدا همینکه گفت دخترم مریضه و بواسطه همین بیماری باردار نمیشه.من با گریه فقط داد زدم.بیشعورااااا ا ...

بخاطر یه سریال زرد و چیپ خودتو ناراحت نکن اصلا ارزش دیدن نداره همچین فیلما و سریالایی چه برسه بخوای نقدش کنی و حرص بخوری

2706