2410
2553

عزیزم من برای جهازم موقع ارزونی خریدم

سامسونگ ۳۵۰۰

خیلی خوبه واقعا عالیه مخصوصا برای مهمونی یا وقتایی که سینک پره و کار داری

من که خیلی استفاده میکنم

اما به نظر من اگه در حال جهاز خریدنی اگه توان مالی نداری نخر

چون قیمتا خیلییییی بالا رفته

ی دستکاه خوب الان برو بالای ۱۲ملیون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هااگه باهمین مایع هایی که بادست ظرف میشوریم بریزم داخل ظرفشویی  ظرفاروتمیزنمیشوره؟؟؟؟؟؟

مایع ظرفشویی ماشین رو خراب می کنه و عمرش کوتاه میشه نباید ریخت😪

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2720

من ال جی دارم شوهرم موقع خرید میگفت نخریم ومادونفریم وبشورچنتاظرفودیگه بعدولی الان که یخورده سرم شلوغه و نمیرسم اصلا سریع میچینم ظرفاروتوماشین با قرص و فردا شسته تحویل میگیرم همیشه ازشستنش راضی بودم مادرشوهرم خودش بوش داره اونم خیلی خوب میشوره تاحالا ظرف کثیف ندیدم ازماشینش اگرمیگیری قطعا وحتما مبله بخر چون رومیزی درحدیه دست جامیگیره ماکه دونفریم باید هی دربیارم چون ظرف جدید میاد روزی یبار روشن میکنم دیگه اگه رومیزی باشه زودبه زودباید روشن کنی ازنظر قرص وهزینشم که زیاد به اون صورت گرون نیست من فینیش استفاده میکردم خیلی خوب بود الان ک گرون شده پریل اینم خوبه

2714
من همیشه دو سه تا ذخیره دارم واسه وقتی یهو مریض باشم یا مهمون بیاد یا ظرف زیاد جمع شه گاهی هم قرص ر ...

من تا به حال این کارو نکردم و به به صرفه بودنشم فکر نکردم😑نه اینکه مشکل مالی ندارما نه از بس درگیر زندگیم وقت ندارم به این چیزاشم فکر کنم...به زور این بچه هارو جمع میکنم مجبورم هر طور شده استفاده کنم...

بچه هااگه باهمین مایع هایی که بادست ظرف میشوریم بریزم داخل ظرفشویی  ظرفاروتمیزنمیشوره؟؟؟؟؟؟

نه عزیزم باید مخصوص خودشو بزاری خراب میشه پودر ومایع واینا هیچکدوم بدرد نمیخوره همرو استفاده کردم فقط قرص 

بچه هاچه مارکی خوبه قیمتاشم اگ میدونین بگین

من سامسونگ دارم خوبه مخصوصا توی بارداری که نمیشه زیاد کار کرد خیلی به درد می خوره فقط بعد از بارداری دیگه از ظرف شستن متنفر شده بودم یه جورایی ادم و تنبل می کنه

این ژل ها دیگه جلا دهنده نمیخواد؟ فقط ژل می ریزی ب جای قرص؟

من همین کارو میکنم. البته قبلا که جلا دهنده داشتم می‌ریختم. ولی روش نوشته چن کاره و نمیخاد. دوسه ماهی میشه دیگه جلا دهنده نخریدم. 

من ال جی دارم شوهرم موقع خرید میگفت نخریم ومادونفریم وبشورچنتاظرفودیگه بعدولی الان که یخورده سرم شلو ...

من حالاشوهرم فردامیخادبره قیمت بگیره قسطی بخره یا۱۲نفره یا۱۴میگیره

2706