2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد برا اینا میوه شوی هم هس.!! احتمالا مربا تحویل میده 

والا تااالان نشنیده بودم ی ان تصور کردم مثلا سیب و بذارم توش  شکلی میشه

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
2456
وسیله کاربردیه البته بستگی به خودت داره که احساس نیاز کنی یا نه.....من که از اول از رو میزی بدم میوم ...

میگم شما ماهی چقدر پول قرص و مایع میدین

قرصاش خیلی گرون شده من نمیدونم چکار کنم تا به صرفه باشه و بتونم همیشه استفاده کنم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2714
بااب سردگزینه پری واش میگن میوه رومیشوره عزیزم

رقبت میکنیدمیوه ماشین بشوره بخورین

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
میگم شما ماهی چقدر پول قرص و مایع میدین قرصاش خیلی گرون شده من نمیدونم چکار کنم تا به صرفه باشه و ب ...

میگم که ماهی نیست...جایی ببینم قیمتش هوبه یه چنتایی تهیه میکنم چند وقت استفاده میکنم.اره خیلی گرون شده قیمتش ۵برابر قبلا شده

نه عزیزم فقط سرد. چون رو هر برنامه ای بذاری خودش مطابق اون دمای آبو تنظیم میکنه

مال من کنوود 2012 هس. مثلا رو برنامه 3 میزارم نیم ساعت میشوره با دمای 40 درجه. یا رو برنامه 6 یه ساعت میشوره با دمای 60. کلا 9 برنامه داره. من رو 3 میذارم هم دماش متوسطه هم زود تموم میکنه. دمای خیلی زیاد به ظرفای شیشه ای رنگی آسیب میرسونه 

میگم که ماهی نیست...جایی ببینم قیمتش هوبه یه چنتایی تهیه میکنم چند وقت استفاده میکنم.اره خیلی گرون ش ...

من همیشه دو سه تا ذخیره دارم واسه وقتی یهو مریض باشم یا مهمون بیاد یا ظرف زیاد جمع شه

گاهی هم قرص رو نصف میکنم بازم تمیز میشوره فرقی نداره

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2706