2410
2553
عنوان

مسکن

46 بازدید | 2 پست

سلام..من یه جور وسواس فکری دارم..همش مسکن میخورم...جایی برم. احساس کنم کسی مریضه سریع میخورم..یا یکم سردرد بشم...اون موقعی خوردم الان کلیه ام درد میکنه خیلی میترسم...بهم نخندین بخدا دست خودم نیس..فک میکنم بچه کوچیک دارم نباید مریض شم یا پیشگیری بهتره..یه فکرای مسخره دارم تو ذهنم...کمکم کنین

من کاربری قدیمی ام....😘😍

شما روزی یک عدد انار شیرین میل کنید. 

تمام داروهایی را که پزشک برایتان تجویز نکرده دور بریزید یا اگر احتمال می دهید که به آن ها احتیاج پیدا کنید از یکی از اعضای خانواده بخواهید که آن ها در مکان نامعلومی پنهان کند. 

تمام داروها چه گیاهی و چه شیمیایی اگر خودسر مصرف شوند عوارض غیر قابل جبرانی دارند!

اگر در دوره بارداری یا شیردهی آنها را مصرف کرده اید قطعا ضرر هایی به دخترتان وارد شده است. 

سعی کنید روغن خود را اصلاح کنید تا کبدتان برای دفع سموم اضافی بدن مشکلی نداشته باشد. 

حتی الامکان از گیاهان دارویی با نسخه پزشک طب سنتی برای درمان استفاده کنید. 

شما روزی یک عدد انار شیرین میل کنید.  تمام داروهایی را که پزشک برایتان تجویز نکرده دور بریزید ...

وای ممنون عزیزم...باید این داروهای شیمیایی رو نخورم...و بدم شوهرم یه جا بزاره من نبینم.کلیه هام درد میکنه میترسم

من کاربری قدیمی ام....😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.