2737
2734

شوهرم ی مدته وی..پی...ان نصب کرده میگه بخاطر دانلود اهنگ نصب کردم چون بعضی سایتا رو باز نمیکنه

امروز کلی فیلم پ.و.ر.ن دیدم داره دانلود میشه بهش گفتم اینا چین دانلود میکنی

گفت من نکردم چون وی...پی...انبازه خودش میاره توو دانلود منیجر خودش دانلود میکنه

همچین چیزی میشه؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیش نیومده

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2731

میگه تبلیغاته وی.پی.ان

الانم دیدم دانلود شده اون ات اشغالا رفته توو پوشه ی ام پی ۴

میگم چطور رفته تو اون پوشه؟؟؟؟

میگه فیلما خودش ام پی ۴ دیگه

خودش دانلود کرده توو اون پوشه

میشه همچین چیزی؟

بابت این مسئله خیلی اعصابم خرده نمیدونم راس میگه یا منو گول میزنه چون زیاد ب کامپیوتر وارد نیستم

ببین خب اگه بدونی واقعا خود همسرتون دانلود کرده میخوایی چیکار کنی؟😑بنظرم پیگیر قضیه نشو!ولی نشون بده که از این بابت ناراحتی😑بعدشم دانلود اهنگ نیاز به وی.. پی ... نداره😐مگه چه اهنگایی میخواد؟😱بگو وی... پی...حذف کنه تا دیگه به قول خودش خود بخود چنین فیلمایی دانلود نشه😑😶

💗🌸
میگه تبلیغاته وی.پی.ان الانم دیدم دانلود شده اون ات اشغالا رفته توو پوشه ی ام پی ۴ میگم چطور رفته ...

یه سری اطلاعات درمورد کامپیوتر و لب تاب دارم ولی دانلود خو بخود بنظرم امکان نداره!بازم بستگی داره به تنظیمات کامپیوترتون!ولی تبلیغاتا بدون اجازه دانلود نمیشن

💗🌸
ببین خب اگه بدونی واقعا خود همسرتون دانلود کرده میخوایی چیکار کنی؟😑بنظرم پیگیر قضیه نشو!ولی نشون بد ...

خیلی اعصابم خرده

الکی میگه من نگا نمیکنم میخوام چیکار

ولی دروغ میگ

2738
خیلی اعصابم خرده الکی میگه من نگا نمیکنم میخوام چیکار ولی دروغ میگ

حق داری ناراحت باشی😔ولی خب وقتی قبول نمیکنه کاری از دستت برنمیاد😑ولی بگو ناراحتم و این وی...پی رو حذف کن😒😤😑

💗🌸

میخوام اسکرین شات بگیرم بهش نشون بدم و بگم از خانوما پرسیدم گفتن خود ب خود دانلود کردن محاله خودش باید انتخاب کنه تا دانلود شه

بی زحمت بنویس من ارشد رشته کامپیوترم 

خود ب خود محاله تبلیغات وی.پی.ان توو دانلود منیجر دانلود شه

مگر اینکه خودش شروع دانلود و انتخاب کنه

در ضمن نگاه کردن ب بدن زنای نامحرم سر تا پا حرام و گناهه

2706