1619
1605

شما هم اگه برنامه گراندینت دارید عکس بذارید

عکس پست بعد میذارم ک اگه لازم شد بتونم پاک کنم❤

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

عه چه زود اومدم...بزار

کو

خانوم خانوم با شمام من_ناباروری دارم خواستی یه صلواتی از ته دلت برام بفرست...مرسی   💙💙 من مشگل pcoشدید دارم و همسرم اسپرمش ضعیفه چندبارم ivfانجام دادیم ولی چون نطفه همسرم ضعیف بوده جنینا سقط میشدن  همسرمو زندگیمو دوست دارم💖💖 و بعد عید 99 بازم به امید خدا میرم برا سیکل دوباه  ivf و انشالله صاحب یه وروجک میشیم   من 14 سالم بوده ازدواج کردم با پسرعموم واسه اینکه پسرعموم یا بهتره بگم همسرم میخواست مدرک موسیقیش بگیره باید متاهل میشود که بامن متاهل شد😍💋 💍 ...            قصد بارداری نداشتیم ولی الان 10 ساله ازدواج کردم که 7 ساله اقدامم که هنوز نصیبم نشده اسم زیبای مـــادر😢💜

خوابم میاد بگو کی میزاری 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نیام صلوات بفرستین؟ ممنون میشم❤️خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون باش ب بزرگیت قسم❤️خدایا به همه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح هدیه کن بحق بزرگیت❤️

بزار

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

ب من گفت شبیه آدری هپبورن هستی

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
((تیکر عروسیمون👰🏼🤵🏼)) در خانه ی ما 💒 ابراز احساسات 💏 بوسیدن💋 و در آغوش گرفتن 💖 مانند نفس کشیدن ، بدیهی و ضروری ست!😍👫💍 یک جهان 🌍 ۹ سیاره 🌌 ۲۰۴ کشور 👀 ۸۰۹ جزیره 🏝 ۷ دریا 🌊 و من افتخار آشنایی با تو را داشتم!! 😍👫💕
1614

خخخخ..تو ارباب حلقه ها بود😂😂😂😂

خانوم خانوم با شمام من_ناباروری دارم خواستی یه صلواتی از ته دلت برام بفرست...مرسی   💙💙 من مشگل pcoشدید دارم و همسرم اسپرمش ضعیفه چندبارم ivfانجام دادیم ولی چون نطفه همسرم ضعیف بوده جنینا سقط میشدن  همسرمو زندگیمو دوست دارم💖💖 و بعد عید 99 بازم به امید خدا میرم برا سیکل دوباه  ivf و انشالله صاحب یه وروجک میشیم   من 14 سالم بوده ازدواج کردم با پسرعموم واسه اینکه پسرعموم یا بهتره بگم همسرم میخواست مدرک موسیقیش بگیره باید متاهل میشود که بامن متاهل شد😍💋 💍 ...            قصد بارداری نداشتیم ولی الان 10 ساله ازدواج کردم که 7 ساله اقدامم که هنوز نصیبم نشده اسم زیبای مـــادر😢💜
1523

چهرشو با اون ترکیب کرده😂😂😂

1615