1874
1823

شما هم اگه برنامه گراندینت دارید عکس بذارید

عکس پست بعد میذارم ک اگه لازم شد بتونم پاک کنم❤

🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦🍦

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1883

عه چه زود اومدم...بزار

کو

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝

خوابم میاد بگو کی میزاری 

میشه برا سلامتی نی نیام صلوات بفرستین؟ ممنون میشم❤️خدایا خودت دادی خودتم مواظبشون باش ب بزرگیت قسم❤️خدایا به همه ی منتظرا بچه ی سالم و صالح هدیه کن بحق بزرگیت❤️

بزار

❤اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک.❤                      🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸
1856

خخخخ..تو ارباب حلقه ها بود😂😂😂😂

🧨🎊به زودی دراین مکان تیکر بارداری میزنم 🥰🤩🤰     میگم معجزه ۹ساله خداخوش اومدی به زندگیم🤰🤱🧚‍♀️🧚‍♂️○9سال○انتظار بارداری سخته!!!!😢😔  خدایا میشه به منم یه دردونه بدی😢 نامه ایی به   دختر؛پسر؛  قشنگم :  میدانم یک روز صدای هق هق گریه هایت را سرزایمانم میشنوم  😢😍و خدارا شکر میکنم که اسم زیبا 💗مادر  💗هم نصیب من شد 😍😍 منو بابایی تااون موقعه مشتاق دیدارتیم..عزیز تر از جانم بیا که مادر شدن را لیاقتم کنی😢😔.......به امید گوشه چشمی از پروردگارم 👨‍👩‍👦‍👦💗💗💝
1826

چهرشو با اون ترکیب کرده😂😂😂

1718