2733
2734
عنوان

اسکرین پیامای من به نامزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1223 بازدید | 94 پست
به نظرم افسرده شدی مطمعنن باش اگه دوستت نداست ونمیخواست کارشون نمیاورد پیشت، هر دو تون از لحاظ روحی ...

نه الان یکی بیاد خفم هم بکنه بهش نمیگم ببخشید چون حرف از جدایی زدم نمیتونم بهش صددرصد ثابت کنم بدون اون نمیتونم  بقول بقیه مردا جنبه ندارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همش دکترم صدجور عیب روم گزاشتن صد جور دارو دادن فعلا خوب نشدم دیگه کشش ندارم فشار اقتصادی خانوادگی ت ...

فقط افسرده ای پیش دکتر خوب برو به نامردت هم نگو،حالت خوب میشه اگه درد جسمی نداشته باشی نمیخوام ناراحتت کنم دوست گلم ولی یه ذره به شوهرت حق میدم زندگیش هیچ هیجانی نداره مدام اهو ناله خو هر کس دیگه هم باشه خسته میشه ،بفکر خودت باش مشکلات همیشه هست سلامتیو دریاب وبه همسرت شور زندگی بده

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
2728
فقط افسرده ای پیش دکتر خوب برو به نامردت هم نگو،حالت خوب میشه اگه درد جسمی نداشته باشی نمیخوام ناراح ...

خیلی مریضم نمیتونم بخدا اونم یاری نمیکنه تا ببینه حالم بده اونم ساکت میشه سعی نمیکنه جو عوض کنه منم مریضم مثل قبل شور شوق ندارم حس میکنم این رابطه انتهایی نداره تموم شه بهتره

خیلی مریضم نمیتونم بخدا اونم یاری نمیکنه تا ببینه حالم بده اونم ساکت میشه سعی نمیکنه جو عوض کنه منم ...

امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد وهرچه زودتر سلامتی تو بدست بیاری عزیزم،این روزا هم میگذره منم مادر نداشتم.......

یه رنگ باشید......فرش از هزار رنگی زیر پاست..........
بخدا،شوهرم بداخلاق بود اما ازمن یادگرفته کم کم داره اروم میشه

افرین همینکارو بکن .هر چند که ما جامون داره عوض میشه اون قبلا بد دهن بود از بابام یاد گرفت بهتر شد الان من بد دهن شدم

2738
خودم افسردم اینم میدونه ولی مراعات نمیکنه من چرا مراعاتشو بکنم 

فکر کردی زندگی با لج و لجبازی درست میشه؟؟؟

یه بار اون مراعاتتو کرده یبار هم تو مراعات کن پیام هات هم خیییییییییییلی زشت و دور از ادبه. امیدوارم رابطتون بهتر بشه.

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
نه الان یکی بیاد خفم هم بکنه بهش نمیگم ببخشید چون حرف از جدایی زدم نمیتونم بهش صددرصد ثابت کنم بدون ...

وا یعنی چی خواهرم بحث زندگیته شایدم زیاد دوسش نداری و خودتم یجورایی سرد شدی به زندگیت. و الا ادم همیییییشه هر جا باید اشتباهشو بپذیره نه این که بگه عمرا اگه بگم‌ببخشید فردا هم اون یکاری کرد اونم نمیگه ببخشید. بدتر میشه.

بعدشم اسی جون زیاد پیشش اه و ناله نکن همش از دردهات حرف میزنی بخدا من یبار تو عقد به شوهرم گفتم معدم درد میکنه فقط یبار برگشت گفت توهم همیشه دلت درد میکنه. دیگه از اون وقت هرجاییم درد کنه جیکمو درنمیارم.

🖤🖤ایرانم درد میکند🖤🖤
اوه اوه ...خیلی قاطی هستی.بیچاره نامزدت

موافقم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706