2703
2553
عنوان

کیا شیاف پروژسترون استفاده کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه ، من با همین ۱۰ تا جونم بالا اومد، چرا ۳۰ تا؟ من یه قطره خون خیلی کوچک توی سونو هفته ۸ داشتم ...

آره خیلی بده 

منم هماتوم داشتم نمیدونمم  الان رفع شده یا نه 

با اینکه اصلا لکه بینی نداشتم 

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
ببخشید چرا واژن ملتهب شده بود؟؟؟

چون سه ماه به خاطر لکه بینی صبح و شب استفاده کردم 

ولی نظر دکترم این بود که حتما از واژن باشه 

چون موثرتره 

بعد از سه ماه که لکه هام قطع شد و درد وازن گرفته بودم دیگه مجوز استفاده مقعدی رو داد

2720
ب کجا گیر میکرد🤣🤣🤣🤣

نمیدونم والا به یه جایی میخورد دیگه نمی رفت و خود به خود برمیگشت😅

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2714
وااای منم هماتوم لعنتی رو داشتم  مردم اینقد استرلحت مطلق کردم

دکتر به من نگفت استراحت کن فقط شیاف داد 

منم کار سنگین نکردم فقط خونمون پله ش زیاد از اون میترسم 

منم فقط دو دفعه در خد خیلی خیلی کم لک دیده بودم

هفته چند هستید شما؟

شیاف گذاشتین تا دو ساعت نباید بلند شین مخصوصا واژینال 

من شیاف واژینال میزاشتم ویار هم داشتم 

دو دقیقه نمیشد حالم بد مشید واسه بالا آوردن بهم فشار میومد همش می‌ریخت بیرون 

بعدش که مقعدی بهم داد کامل می‌فرستادم داخل دیگه راحت بودم واسه بالا آوردن 😂

از ۱۵ اسفند تا خرداد هر شب استفاده میکردم

بعدش آمپول هفته‌ای یکبار تا همین چند شب پیش 

قرار شد دیگه آمپولم نزنم 

حالا ببینم دکترم پشیمون نشده باشه

2706