2703
2553
عنوان

کیا شیاف پروژسترون استفاده کردن

323 بازدید | 55 پست

من تا اخرشیافومیزارم داخل دیگه بیشتر انگشتم نمیره پامم میگیرم یکم بالا ولی پنج دقه نشده پس میده و لباسم چرب میشع

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا

واژینال استفاده میکنی؟

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
واژینال استفاده میکنی؟

اره معقدی دوسه بار زدم عذر میخوام حالت اسهال میشم همون موقع یکم همش که اومد بیرون خوب میشم

برای سلامتی خانوادم و نی نی تو دلیم صلوات بفرستید.اجرتون باآقا امام رضا
دکتر من گفت مقعدی بزار، ۱۰ تا داشتم امشب شب آخرش بود

چه تفاهمی منم امشب آخرش بود😁

البته مال من ۳۰ تا بود

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2714

آره یکم پس میده طبیعیه ولی خودتو سفت بگیر و تا نیم ساعت بلند نشی بهتره

من همش واژینال استفاده کردم یعنی تاثیرش بیشتره 

بعد از سه ماه که رفتم‌تو ماه چهارم واژن ملتهب شده بود دکتر گفت حالا دیگه از مقعد استفاده کن

چه تفاهمی منم امشب آخرش بود😁 البته مال من ۳۰ تا بود

اوه اوه ، من با همین ۱۰ تا جونم بالا اومد، چرا ۳۰ تا؟ من یه قطره خون خیلی کوچک توی سونو هفته ۸ داشتم به خاطر اون بهم داد

... و من به تو ایمان دارم...
اره معقدی دوسه بار زدم عذر میخوام حالت اسهال میشم همون موقع یکم همش که اومد بیرون خوب میشم

بله ولی مقعدی راحت تره

ببخشید من فیفول استفاده میکنم که باعث یبوست میشه شیاف برام مفید بود این مدت

ولی واژینال سخته من اصلا نتونستم اونجوری استفاده کنم نمی رفت داخل به یه جایی گیر میکرد😐

2706