2726
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اولیش پسرخاله گرام (دوران راهنمایی .که نسبتا دو طرفه بود)

بعدی گلزار (دوران دبیرستان)

اخریشم ازدواج و شوهر عزیز

خداروووو شکر خیلی مختصر بود😁😁😁😁

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

من یه زمانی دیوانه وار عاشق شوهرم بودم ولی الان دیگه انقدر بدی از ش دیدم دوستش ندارم ولی یه عشق ممنوعه دارم اونم شوهر خواهر شوهرمه ولی انقدر از خدا میترسم که هی سعی میکنم کتمان کنم ولی خیلی خیلی دوستش دارم استغفرالله 

دروازبان تیم استرالیا تو بازی ایران استرالیا صاحب رکس جان تو ترمیناتور کل گروه back street boys ...

وای اون دروازه بان اسمش مارک بود، بزرگترین عشق من بود..

خوشحالم یکی هم نظر من پیدا شد

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
یکم فقط فعاله؟😐ببین کسیو جاننداختی😂نوید محمدزاده 

اخ اخ نویدعشق منه😂😂😂😂

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
من یه زمانی دیوانه وار عاشق شوهرم بودم ولی الان دیگه انقدر بدی از ش دیدم دوستش ندارم ولی یه عشق ممنو ...

😐ملی وراه های نرفته اش

ازیه بزرگی پرسیدن رازارامشت چیه گفت تاحالاباکسی بحث نکردم پرسیدن مگ میشه گفت بله حق باشماست نمیشه😊
من بگم گوینده خبر حمید معصومی  مهدی سلوکی  کیوان ساکت اف سیاوش خیرابی شهرام پوراسد قب ...

باباشلخته تردروکن ب بقیه هم برسه خو😐

2706