2733
2734
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست
همه رو خودت برداشتی چیزی ام برای ماموند مگه 😅😅😅

خخخخ بابا ۶میلیارد آدم رو زمینه من همش ۱۰ ۲۰

نفر گفتم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
من بگم گوینده خبر حمید معصومی  مهدی سلوکی  کیوان ساکت اف سیاوش خیرابی شهرام پوراسد قب ...

علاقه خاصی به پسرای فامیلتون داریا 

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تازه شم تو تنهاییام ک فکر میکردم بهشون خودمو با لباس عروس کنارشون تصور می‌کردم یا تو تصوراتم باهم می ...

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ منم از تخیلات فک و فراوون داشتما

الان خیلی پشیمونم همش میگم ینی ضایع بازی درنیوردم ک متوجه شده باشن

مال منو که همه متوجه می شدن از بس ضایع بازی در می آوردم

2738
من بچه بودم عاشق بیژن بنفشه خواه‌بودم

خخخخخخ اون پسرعمه اول لیست من یکم شبیه اینه

خخخخ بابا ۶میلیارد آدم رو زمینه من همش ۱۰ ۲۰ نفر گفتم

خوبارو خودت برداشتی من نمیخوام هرچی بنجله موند واسه من😭😭😭

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
خوبارو خودت برداشتی من نمیخوام هرچی بنجله موند واسه من😭😭😭

خخخخخخخ واقعا خوبا؟اخه یکم پیش یکی بهم گفت بدسلیقه

خخخخخخخ واقعا خوبا؟اخه یکم پیش یکی بهم گفت بدسلیقه    

اره بابا.به قول دادم هرچی میشه باشه فقط زن باشه...😂😂

اگر دین ندارید وبه خدا وبه قیامت اعتقاد ندارید لااقل آزاده مرد باشید....میشه برای آرامش دلم صلوات بفرستین...
اره بابا.به قول دادم هرچی میشه باشه فقط زن باشه...😂😂

فقط زن باشه؟شما آقایی؟

2706