2726
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چهار برابر از محمد رضا گلزار قشنگتره

اون دیگه  جز جذابا نیس تا وقتی اینا هستن

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   
2728
همه به کنار عمو پورنگ عاشقرچیش شدی🤣🤣🤣🤣

بچه بودم یه آهنگ داشت واسه پلیسا می خوند اونو دیدم دلم یه جوری شد و یاعلی گفتیمو عشق آغاز شد

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

اندی

بنیامین

احسان علیخانی

نوه عموی بابام 

مختار

فریدون زندی خخخخ فوتبالیسته

مهدوی کیا فوتبالیست🤣🤣🤣

جومونگ

مهدی سلوکی 

مهران مدیری😁😁😁😁بارها خوابشم میدیدم

محمد مسلمی فیتیله ای ها خخخ🤣🤣🤣

بیژن امکانیان🤣🤣🤣به دوره عاشق سن بالاها میشدم نمیدونم چرا

خیلی های دیگه که یادم نیست الآن

عزیزم  منم مقل تو بودم  باورم‌نمیشد  یکی مثل من باشه  من علاوه بر آدمهای اطراف ...

واااای عین خودمی بیا بغلم  

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

من عاشق هیچ هنرمند و بازیگری نبودم الانم نیستم فقطو فقط عاشق یه عکسه بودم 😂بابام برا خودش جوراب خریده بود بالای جوراب اون کاغذه هست که تبلیغه روی اون عکس یه پسره خیییلی خوشگل بود چشماش سبز موهای مشکی یه وری لبای خوش فرم من اون عکسو از رو جوراب برداشتم گذاشتم تو دفتر خاطراتم انگار که اونی که میخواستمو پیدا کردم شبو روز نگاش میکردم طوری قایمش کرده بودم که کسی پیدا نکنه حالا انگار عکسه واقعی بود که انقدر روش حساس بودم باورتون نمیشه با اون عکس چند سال تو خیالم زندگی کردم حتی دلم میگرفت میرفتم نگاش میکردم و گریه میکردم چهارده سالم بود اونوقتا.خلاصه با شوهرم که ازدواج کردم یه بار رفتم سره دفتر کتابای دوران دبیرستان چشمم خورد به اون دفترخاطرات بازش که کردم اون عکس افتاد چقدر دلم براش تنگ شده بود .یاده اون دوران افتادم کلی تو دلم خندیدم بعد با بی رحمی عکسو مچاله کردم انداختم آشغال بعد گفتم خاک برسرت عاشق یه عکس جوراب شده بودی برو بمیر😂😂😂

وای دقيقااااااا

منم همش عاشق بودم، الان دخترم 14 ماهشه سه ماهه دیگه دومی دنیا میاد 

عشق و عاشقی از سرم پریده خخخخخ

چه آرامش عجیبی است در جوار خودم،خودم برای خودم ،با خودم ،کنار خودم...
خخخ منم عاشق بابا لنگ دراز عاشق گیلبرت  توی آنشرلی  اون خیلی دوست داشتم رویای سبز رو میگم ...

اره گیلبرتم دوس داشتم رویای سبزو ندیدم ولی

[QUOTE=109233063]البته اینایی که شما لیست کردی اسمش عشق نیست!عشق رو اینقدر سطحی و پیش پا افتاده جلوه ...

با اینکه تجربه نکردم ولی میذارم خاااااص همونی بمونه که...بدونم لیاقت داره 

2706