2733
2734
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شهاب حسینی چی امیرعلی دانایی چی و......😁😁😊 منم یکی لنکه خودت بودم دوتابچه شیرب سیر داشته باشی د ...

وخخخخخوخخخخخخخ ایشالله اونم در. آینده معلوم می شه

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
یکی از پسر های بلاد کفر......چرا فقط اونطرف دنیا از اینا داره    

این کفار که نابودمون کردن جاذبه از سر و روشون میباره

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌
2731
😂😂ها پس سنشون ملاکه برای عاشقی اخه دیدم زیاد نوشتی فکر کردم هرکیو دیدی عاشق شدی🤣

خخخ خخ شاید خودمم نمی دونم چی ملاکه ولی بیشتر عاشق مردای بین۳۰ تا ۵۰ سال می شم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

البته اینایی که شما لیست کردی اسمش عشق نیست!عشق رو اینقدر سطحی و پیش پا افتاده جلوه ندیم هر دختری وقتی فیلمی میبینه که بازیگر مرد جذاب و خوش قد و بالایی در اون ایفای نقش کرده ممکنه تا چند وقت ذهنش درگیر باشه ولی این ظلم در حق عشقه که اسم این احساس سطحی رو بذاریم عشق

2738

من از نوجوانی عاشق علی کریمی بودم الانم هرجا خبری ازش میبینم و میخونم یه حس خیلی خوب و مثبتی بهش دارم ادم درستیه 😍😍😍💙💙💙💙💙

ولی اکثرا روحیه ورزشکاری داشتم تمام کسایی که دوسشون داشتم ورزشی بودن😂😂😂

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
میگم فکرکنم جومونگ روبیشتردوست داری چون بزرگترنوشته ای عاشق مورچه های خونتون نشدی😂😂😂😆😆

خخخخخخخخخخخ  اره جومونگ ایده آلم بود 

2706