2726
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

36024 بازدید | 981 پست

۱پسرعمه گرام

۲بازیگر نقش بنیامین

۳شرلوک هلمز

۴جولیان آسانژ

۵اون پسره تو علم سینما شبکه نمایش

۶عمو پورنگ

۷تو برنامه فیطیله اون قد متوسطه

۸جانی دپ

۹مختار

۱۰علی پهلوان

۱۱سیامک خواهانی

۱۲مرتضی تو فیلم ترور خاموش

۱۳امیرحسین آرمان

۱۴دوقلوهای ویزلی تو هری پاتر

۱۵فیلم وقتی تو خواب بودی اون پسر بوره

۱۶جومونگگگگگگگگگگ

۱۷هیمیانگ

۱۸استادم

۱۹چشم پزشکم

۲۰دوس پسر سابقم

۲۱وقتی بچه بودم افسر مینجانگو تو یانگومو دوس داشتم

۲۲ایسان

و...

شما کیارو خیلی دوس داشتین؟

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
فقط تورو خدا فحشم ندید مدار عشق و عاشقیم فعاله یکم

یکم فقط فعاله؟😐ببین کسیو جاننداختی😂نوید محمدزاده 

🦋👑خودمم چون میدونم خودم بهترینم توام خودت باش چون قطعا بهترین فقط خودتی🦋👑متاهل ومتعهد💙

فقط عاشق اون دوقلوهای ویزلی شدم

و جانی دپ هَوَل

خخخخ

من عاشق شرلوک و دکتر استرنج شدم هردوشون یه شخص بازی کرده 🤣🤣🤣

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

ب نام خدا از 9 سالگی ک شوهرمو دیدم عاشقش بودم تا وقتی اومد خواستگاری وقتی برا دوست داشتن کس دیگ نداشتم😂

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
2706