1464
1411
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 33961 بازدید | 974 پست

اولیش پسرخاله گرام (دوران راهنمایی .که نسبتا دو طرفه بود)

بعدی گلزار (دوران دبیرستان)

اخریشم ازدواج و شوهر عزیز

خداروووو شکر خیلی مختصر بود😁😁😁😁

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)

من یه زمانی دیوانه وار عاشق شوهرم بودم ولی الان دیگه انقدر بدی از ش دیدم دوستش ندارم ولی یه عشق ممنوعه دارم اونم شوهر خواهر شوهرمه ولی انقدر از خدا میترسم که هی سعی میکنم کتمان کنم ولی خیلی خیلی دوستش دارم استغفرالله 

دروازبان تیم استرالیا تو بازی ایران استرالیا صاحب رکس جان تو ترمیناتور کل گروه back street boys ...

وای اون دروازه بان اسمش مارک بود، بزرگترین عشق من بود..

خوشحالم یکی هم نظر من پیدا شد

وقتی از دست همسرم دلم می شکنه  جایی رو ندارم که برم...خوش بحال شماها که پدر و مادر دارین...بله آقا صابر... یه روز که خیلی دلم بخواد قهر کنم برم و جایی رو نداشته باشم، میمیرم.. تا تو بدونی منم می تونستم برم...

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475
1447
فقط تورو خدا فحشم ندید مدار عشق و عاشقیم فعاله یکم

یکم؟؟🤣🤣🤣😘😘

یعنی عاشقت شدم 

قدیمیامی گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه قدیمیا چه پرتوقع بودن ...من میمیرم ولی خدا نکنه تو تب کنی ...😗😗💑
امیرمحمد زند(شوهرنازگل)  پولادکیمیایی آنخماهو(توی یوسف پیامبر)  مسی😰 امیرحسین ارمان ...

حالا چرا آنخماهو؟؟🤣🤣

قدیمیامی گفتن واسه کسی بمیر که واست تب کنه قدیمیا چه پرتوقع بودن ...من میمیرم ولی خدا نکنه تو تب کنی ...😗😗💑

من حقیقتا قابل شمارش نیستن به خدا همش عاشق میشم 23سالمه ولی هنوز دلم عین نوجوناس خسته شدم دیگه😑😑😑😑

اگه با نظر من مخالفی لطفا ریپلای نکن مرسی اگرم ریپلای کردی و جوابتو ندادم فکرنکنم کم آوردم حوصله ی بحث کردن ندارم

منم دست کمی از تو نداشتم..

از وقتی کلاس دوم راهنمایی بودم تاالان..

سوباسا اوزارا.

امید که خواننده هست.

امیر خان اون پسره هندیه..

گچ کار خونه مون زمانی که بنایی داشتیم. همین طور لوله کش مون..

چند تا از پسرای فامیل...چند تا از استادا.....کلا فرد عاشق پیشه ای بودم....

آخرشم یه کج و کوله منو گرفت......

1476

نصف اینایی که استارتر گفتو من ازشون خوشم نمیاد اصلن    

خودم عاشق شهاب حسینی

صابر ابر البته الان که کچل شده نه هاااا اونموقع که مجریه برنامه تلوزیونیه پلک بود

یه دو سه نفر آشنا تو نوجوونی که یکیشونم مرد همون موقع(آخ که چقدر گریه کردم واسش اونموقع😐😓)

الانم که عاشقه شوهرمم با یه نفره دیگه که همینجوری بی منظوررررر از دور دوسش دارم😂😂😂😆😆😆😂☹

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
چی؟

الان یعنی همه باور کردن؟؟؟؟😂😂😂😂

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒
1450