2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من مخالفم 🙊😐. البته درباره خودم صدق نمیکنه. کسی ک بنظرم تنهاست و موقعیت ازدواج مجددو داره و مشکلی نداره حقشه ک تنها نمونه. مثلا من زودتر از همسرم بمیرم و اون تنها باشه ازته قلبم میخام ک تنها نمونه. اما خودم مطمعنم ک هیچ وقت اینکارو نمیکنم. 😔 منم میمیرم یا شایدم دق کنم. بعضیا بد میدونن. مثل حشمت فردوس. حقشه ک ازدواج کنه و تنهانمونه. اما به قلب و موقعیتش بستگی داره

شوهر من همیشه میگه بعد من شوهر بکن ولی خوب باشه 😏 ولی من میگم حلالت نمیکنم بعد من زن بگیری 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖                                
2456

داشتیم با نامزدم ستایشو نگا میکردیم. گفتم اخه ی چ عیبی داره خوب بیچاره خیلی بدبختی کشید... نامزدمم گفت نههه برا چی؟ یاد شوهر قبلیش باهاشه دیگه 😐😐 دلم سوخت براش نامزدم ناراحت شد از حرف من. میگه خدا یکی زن یکی همیشه هم میگه خدا منو قبل تو ببره 😔😭

ولی این سریال داره پطرای مجرد و ب سمت خانومای بیوه سوق میده ک ب نظرم جالب نیس 

همچین مجرد هم نبوده  فک کنم قبلا ازدواج کرده

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2714
خانمهای عزیز  متاسفانه این فیلم داره چیزهایی رو بزرگنمایی میکنه، وگرنه تا به حال هم خیلی از &nb ...

حرفت حرفه منه 

فيلم ميخواد از حقي دفاع كنه ولي حرمت خانواده و همه چي را زير پا گذاشته 

ايا نميتونست تو اين فيلم نشون بده چطور با عقل و درايت ميشه ازدواج كرد و يك الگو خوب براي ملت بسازه 

به ولاه كه به راحتي ميتونستند ولي خواستند حرمت خانواده را از بين ببرن چرا نميدونم 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦

گند زدن به دو تا سری قبلی فیلم😑😑😑اصلا خیلی مسخره شده مث یه رمان که یه بچه۱۴-۱۵ساله نوشته باشدش😕

انگار این خانم۴۷-۴۸ساله عاشق نمیشد میمرد😯😯

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

خداییش اینو که خیلی راست گفتی وقتی خانوم بزرگ گفت برایه دامادم زن گرفتم ناگهان بغضی عجیب تو دلم نشست😢

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
حرفت حرفه منه  فيلم ميخواد از حقي دفاع كنه ولي حرمت خانواده و همه چي را زير پا گذاشته  ا ...

اره  خداییش خیلی مسخره بود هیچ اجازه و صلاح و مشورتی با بزرگترش و حتی بچه هاش نکرد یهو گفت میخام عروسبشم بعدشم قرار عقد و خودش گذاشت😒 من موندم اونهمه ستایش مثلا الگو بود نمیتونست مثله ادم وقتی دید همه ناراضی هستن از راهش باقیه رو راضی کنه؟

خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته من عمل کن و نتیجه را بر من بسپار......الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین بعداونهمه سختی و سقط بالاخره منو خدابا یه تودلی که هیچی نمیدونستم ازش غافلگیرم کردی سونو گفت شش هفته با ضربان قلب طبیعی...اما الان این خونریزی پشت جفت چیبود که یهو اومد و عیدم رو با اشک شروع میکنم...رشدش گیر کرده قلبش میزنه هر پنج ثانیه....بخاطر خونریزی پشت جفت نمیتونه خون درست بگیره...خدایا امیدم به تویه دکترم تمام داروهام قطع کردیعنی منتظر سقط باشم...اما بااین حال هنوز علایمم سرجاشه چکنم 😭😭😭خدا میدونم اگه توبخای هیچ کسی نمیتونه توش دستی بلند کنه میدونی که چقدر قلبم شکسته از خودت خاستم به خودتم میسپارمش 😭فقط موندم اگه میخاستی بگیریش چرا انقدر غافلگیرم کردی و بی خبر آوردی تودلم اونم با قلب سالم 😭😭قربونت برم خدا بازم شکایت نمیکنم به خودت میسپارمش پاره تنم رو 💕
داشتیم با نامزدم ستایشو نگا میکردیم. گفتم اخه ی چ عیبی داره خوب بیچاره خیلی بدبختی کشید... نامزدمم گ ...

مردا حرف الکی زیاد میزنن جدی نگیر من مجردم ولی اطرافم این  ادم با این شرایط زیاده

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
2706