2733
2734
دینت زمانی گفت ۳ماه و ده روز که آزمایش وجود نداشت الان کافیه بری آزمایش بدی ببینن حامله نیستی دیگه ت ...

کاری به اخوند ندارم ولی کاش توییـکه ادعای روشن فکری میکنی یکم مغزتو بروز کنی خیلیارو دیدم که آزمایششون منفی بوده ولی بعد چند ماه دیدن که حامله ان  خیلیارو دیدم اونم از نزدیک پس اگه یکم از تو قوطی در بیای و دور و ورتو نگا کنی آدمارو ببینی اون موقع عقلت میکشه که به دین و حرف خدا توهین نکنی

یه توپ دارم قلقلیه ⚽/سرخ و سفید و آبیه /میزنم زمین هوا میره /نمیدونم تا کجا میره/ من این توپو نداشتم /مشقامو خوب نوشتم /بابام بهم عیدی داد /یه توپ قلقلی داد/مدیونی اکه تا تهش خونده باشی😐😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستایش جای شوهرشم انداخت

راست میگی 🤣پسرم نیومد خونشون🤣🤣 

ولی بدم میاد از اینا که میگن بعد من شوهر نکن یا زن نگیر وقتی مردی هم دست سر اون بدبخت برنمیداری؟ اخه چقد خودخواهی فرهنگ غلطه دیگه..

یکی از آشناهای ما مث ستایش ۲۲سال بعدازینک شوهرش مرده بود وعروسو نوه و داماد داشت ازدواج کرد الان چن ...

بدبخت چه بدشانسه 

حالا بهش میگن سرخور یا عنکبوت بیوه سیاه 😂

موفقیت نزدیک است ...
2728

منم پریشب سر سریال ستایش،شوهرم باهام قهر کرد.وقتی ستایش ب مهدی جواب مثبت داد و رفت براش رو مبل جای استراحت درست کرد،من گفتم خوش ب حال ستایش،چ شانسی داره...بعدش شوهرم قهر کرد و گفت نکنه تو هم دوست داری من بمیرم.البته هزار بار دور از جونش.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
منم نظری بدم به عنوان یک دختره بیوه.که هشت ماه شوهرم فوت شده.من جای ستایش هستم دقیقا زندگیم شبیه ستا ...

ادم زنده بايد زندگي كنه ستايش هم ٢٠ سال موند چون بچهكوچيك داشت نميخواست بهشون اسيبيبرسه ولي الان ديگه خيالشاز دخترش راحت شده و فرستاده خونه بخت لپسره هم كه به هر حال از اب و گل دراومده و درگير كار شده حالا ديگه بهونه اي نداره و ديگه بايد به فكر خودش باشه 

اوناكه بچه ندارن يه مدت صبر كننو مورد خوبي پيش اومد ازدواج كنن سخته ولي هر ي بگذره سختتر ميشه  زندي -جريان داره

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
دوست خوبم عکس پروفایلت چادره یعنی مذهبی هستی، مادرت مدت خدا رو رعایت کردن، یعنی میخوای بگی حرف شما و ...

بله مذهبی هستم و منکر فرمان خدا هم نیستم ولی خیلی اتفاقا هست ک نمیشه گفت و هر چند قبلا داستان زندگیم رو گفتم ممنونم از نظرتون عزیزدلم من بعد از فوت پدرم چند بار با مادرم اشتی کردم اما هربار خودش بدتر از سری قبل دلم رو شکوند و بخاطر همین دوری رو ترجیه میدم 

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

خانمهای عزیز  متاسفانه این فیلم داره چیزهایی رو بزرگنمایی میکنه، وگرنه تا به حال هم خیلی از  زنهای بیوه ازدواج کردن و هم مردهای بیوه ، هم پسرهای مجرد  با زن بیوه ازدواج کردن  و هم دخترهای مجرد با مرد بیوه  ،خیلی از این ازدواجها مثل ازدواجهای معمولی خوب از آب در اومده خیییلیهاشم ناموفق بوده،اما چیزی که توی فیلم داره تاکید میشه روش و بزرگ جلوه داده میشه اینه که (( باید بی تفاوت از کنار بقیه بگذری و فقط به خواسته خودت فکر کنی )) ستایش برای ازدواج اولش با وجود  مخالفت خانواده ها ازدواج کرد ، و عواقبش رو دید . حالا هم دختر و دامادش با بی تفاوتی سر سفره عقد میشینن و از خانواده پسر خبری نیست ، آقای مظفری بدون هیچ اهمیتی به مادرش میره برای عقد کردن ، ستایش دوباره تصمیم به ازدواج با پسری رو میگیره که مادرش راضی نیست 

اینکه هر کدوم از این افراد ازدواج کردن  و قانونا هم حق اینکارو دارن اما توی این فیلم  با تاکید به بی حرمتی وبی توجهی به خانواده این ازدواجها صورت گرفته  ، معمولا وقتی یک فرهنگ رو میخوان برای مردم جا بندازن از افراد سرشناس که همه ازش خوب میگن شروع میکنن حالا اون فرهنگ ممکنه غلط باشه ممکنه درست و خوب باشه. که به نظرم اینجا کاملا غلطه چون  بنیان خانواده  بی ارزش تلقی شده .نویسنده میتونست همه این ازدواجهارو به انجام برسونه اما نه اینطوری.

ببخشید طولانی شد اگر حوصلتون شد بخونید

جز توکل بر خدا،سرمایه ای در کار نیست...    اللهم عجل لولیک الفرج 🌹
2738

فوق العااده فیلم آبگوشتیه ولی... تو این یه مورد خوب فرهنگیو داره جا میندازه... چطور تا یکی زنش میمیره همه راه میافتن براش زن پیدا کنن... این حق هر زن بیوه ایه که اسلام بهش داده نکنه اینم میخاید بگیرید با زشته و عیبه و... ؟؟ 

2706