2726

آخه این آقاهه خیلی ستایش رو یاد همسر سابقش میندازه ، برا همین خواستش ، اما کل این سالها الکی فرار کرد ، مگه شوهرش که تربیت حشمت فردوس بود بد بود تازه برادرشوهرشم خیلی ساده بود، اینهمه سال خودش و بچه هاشو دربدر کرد . 

!!!I have a voice, so do you

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم یه بار اینو گفت گفتم یه بار شوهر کردم برا هفت ج و آبادم بسه .از یه سوراخ دوبار گزیده نمیشم که 😂😂😂😂

خیالت راحت. بعد تو میرم با دوستام عشق و حال😂😂😂

تا زمانی که رسیدن به تو امکان دارد *** زندگی درد بزرگیست که درمان دارد
2728
انقدر بدم میاد از این سریال چندش که چی شوهرت مرد ازدواج کنی وا این همه جون هستن مجرد تبلیغ می کنه زن ...

وا! اين كجا گفت حتما با مجرد ازدواج كنن🙄😂 خدا كنه سر هيچ زني نياد ولي واقعا فكر ميكنين يه زن بيوه انسان نيست و حق زندگي نداره؟ اين پسره هم مثلا پير پسره! و كلا از زنها متنفر بوده، ضمن اينكه ميخوان بگن ستايش خيلي خاصه🤨😁

جالبه من مادرم در چهلوپنج سالگی بعدپنج سال مرگ پدرم ازدواج کرد مامانم هم داماد داره هم عروس خداروشکر ...

خدا رحمت کنه پدرتون. خوب کاری کردین. بنده خدا ننیشد ک بقیه عمرشو تنها باشه

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود

واقعا خالی بندیه تو ستایش دو پیرش کرده بودن اینجا جوون آخه یه پسر هنرمند ثروتمند همه چی تموم دختر دایی خوشگل که دکتره ول میکنه یه زن داماد دار با یه پسر لندهور میگیره  دیگه حال آدم میخواد به هم بخوره

فقط اونجاش ک مامانه خودش برای دخترش هووو اورد!  من میدونستم الان بحث تعدد زوجین میشه!

منم بدم اومد. خدا میدونه سر همین تو خونه هایی که زنهاشون مشکل باروری دارن چه استرس و دیدگاهی پیش بیاد

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
هم کفو بودن خیلی مهمه .من اگه پسر یا برادرم مجرد باشه بخواد با زنی بیوه ازدواج کنه باید حداقل هم کفو ...

خوب اينكه فيلمه و واقعا كم پيش مياد موارد اينجوري، ولي باور كن من بچه بودم يه آقايي از آشناهامون عاشق خواهر هم خدمتي خودش شد كه ٤ تا بچه بزرگ داشت، با بدبختي خانوادش رو راضي كرد و ازدواج كردن، الان بعد از بيست سي سال، بازم زندگيشون خيلي خوبه و همو دوست دارن😬😁

منکه یه روز بفهمم مرگم نزدیکه حتما به شوهرم توصیه میکنم بعد من تنها نمونه و هیچوقت زندگی جدیدش رو با زندگی قبلی مقایسه نکنه. ادم زنده حق زندگی داره

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
وای من یکبار تو عقد جدا شدم...خدای نکرده شوهر ایندمم چیزیش بشه بعدی میشه سومی.......🙊🙊🙊 دقیقا مثل ...

خدا نکنه😑

یکی از آشناهای ما مث ستایش ۲۲سال بعدازینک شوهرش مرده بود وعروسو نوه و داماد داشت ازدواج کرد الان چن ...

ای خداااا.. بعضی ها تو زندگی شانس ندارن

خداوندا مرا ببخش بخاطر همه درهایی که کوبیدم وخانه تو نبود
2706