2726
ولی بنظرم خیلی مسخرس که ستایش هیچوقت بزرگترارو ادم حساب نمیکنه سرهمین قضیه ازدواجش یک بارنگف مادرت ر ...

اون پیرزن عفریطه ک خوب ستایش رو روسفید کرد و پشیمونم نشد دیگه چ مادر بودنی؟؟

و حشمت فردوس هم فقط ی عروس گیراورده ک کلفتی شو کنه.

چطور خودش عاشق اون زنه شد. ؟

اصلا از برخوردهاشون خوشم نیومد 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

لابد سرطان رحم داره.

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
مگه خانم های بیوه  ک زندگی باهاشون بد تا کرده چ گناهی کردن؟حق دوباره زندگی کردن را ندارن؟؟؟حتما ...

بله حق ازدواج دارن اما با یکی مثل خودشون و با موافقط خانواده هر دو طرف 

از کربلا که امدی خواهی دانست فراق بهشت با ادم چه کرد!...،😔ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ❤️ممنونم حسین جانم ❤️            
2728
اون پیرزن عفریطه ک خوب ستایش رو روسفید کرد و پشیمونم نشد دیگه چ مادر بودنی؟؟ و حشمت فردوس هم فقط ی ...

خب اونم یه جورایی حق داشت وقتی به پسرش گف عکس گلدونو بکش پسره خودش گف برو بیار بزارش روبه روم وگرنه نمیتونم بکشم خب اونم شک کرد.

الهم صل علی محمد وال محمد
باور میکنی یه نفر تو فامیل ما هست فقط یه سال و نیم باشوهرش زندگی کرد  بعد شوهره تو تصادف مرد و ...

آره از این فیلم ها ساخته بشه خیلی خوبه. بلکه برای مردم عادی شه. چون زن هم تک و تنها بمونه واقعا سخته. هر چند من خودم نمیدونم جز کدوم دسته بشم. ولی کسی که این کار رو بکنه نمیگم کار بدی کرده. چون زن و مرد فرقی ندارن. تنهایی تنهایی. جنسیت حالیش نیست

من که خیلی ناراحت شدم از حرفای مزخرف خانم بزرگ. یه لحظه خودمو جای خانمهایی گذاشتم که مشکل بچه دار شد ...

مشکل دخترش فقط بچه دار نشدن نبود

جالبه همه فقط همین جمله را شنیدن 

خانوم بزرگ گفت دخترم یه بیماری داره نصف روز توی رختخوابه و به دلیل بیماریش نمیتونه بچه دار بشه 

این خییییلی فرق داره با زنی که سالم و سرحال فقط بچه دار نمیشه 

اسم بیماریشم که نگفت خب شاید تمایلات جنسی نداره و....

یارب نظر تو برنگردد...

اَه اَه اَه

گندشون بزنن با این فیلم ساختنشون

دیشب فیلمه خیلی بدآموزی داشت...بگو صب کن پدرشوهر و پسرت برگردند بعد جا هم براش پهن کن😐میخواد بیارتش تو خونه خودش هم😶بگو یه اجازه ای یه اصراری یه چیزی...بزار دوبار پسره بیاد پیش خانوادت بعد جا پهن کن براش😶چادر عقدش هم که دوخت

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
مگه خانم های بیوه  ک زندگی باهاشون بد تا کرده چ گناهی کردن؟حق دوباره زندگی کردن را ندارن؟؟؟حتما ...

هم کفو بودن خیلی مهمه .من اگه پسر یا برادرم مجرد باشه بخواد با زنی بیوه ازدواج کنه باید حداقل هم کفو باشن بچه نداشته باشه یا یکی دوتا  بچه کوچیک حداقل .

نه اینکه زنی باشه با سابقه ۲۵ سال مادر بودن .حتی هم سن .بیشترین دلیلمم اینه که پسره فردا خسته میشه وفیلش یاد هندستون و دختر مجرد می‌کنه و صد در صد خانوم اولیو ترک می‌کنه. ایرادهای دیگش بماند .که فردا عروس و دامادهای ترکل ورگل زنش میان خونشون و میرن و این آقا همش مقایسه می‌کنه و خیلی مسائل دیگه.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
گفت مگه دیونم زن بگیرم 

اتفاقا شوهر من گف من اگ جای مظفری بودم زمانی ک تصادف  کرده بود ستایش بالا سرش بود گف من جای مظفری باشم میگم  اگ زنده موندم تو روهدا دست از سرم بردار😆😆😆😂

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
2706