2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا کمک همه بکنه .انشاالله همه پای هم سبزبشین.دیگه هرچی آدم توسرنوشتش باشه اتفاق می افته.چه زن وچه مرد نیاز به همدم دارن اینکه بگیم بعدمن ازدواج نکن خودخواهیه.شرایط ایجاب میکنه هر کسی چه تصمیمی باید بگیره.اگه کسی بچه داشته باشه ًکه نخواد هم نمیتونه ازدواج نکنه خصوصا اگه مرد باشه

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

این تلوزیون ما میاد یه چیزودرست کنه میزنه صدتامساله ی دیگه روخراب میکنه من خودم دوتابچه دارم ولی ازاین سکانس خیلی بدم اومد  

2728

من ستایش و ندیدم ولی مادرشوهر من ۸ تا بچه داشته ۳۶ سالش بوده شوهرش فوت میشه بچه ها رو تنهایی بدون کمک هیچکس بزرگ میکنه حتی خونواده شوهرش بعد ۲۰ سال باهاشون رفت و آمد کردن خونواده خودشم هنوزم که هنوزم باهم رفت و آمد درست حسابی ندارن الان همه بچه هاش بزرگ شدن همه رفتن سر خونه زندگی مادرشوهرم پیر نیس که خونه نشین باشه من به برادر شوهرام و بقیه میگم باید ازدواج کنه چون تنهاس چجور اونا زناشون بگیرن بغل بخوابن حالا اون زن بیچاره دو هفته ای یه بار کسی بهش سر نزنه فقط صبح تا شب نوه ها اذیتش کنن بچه هاشون میفرستن برن ازشون نگه داری کنه بعد مادرشوهرم بچه هاشون براشون ببره خونه هاشون تازه داخل خونه هاشونم نره چون میگه خوشم نمیاد برم خونه کسی  بنظرم خودخواهی نزارن ازدواج کنن 

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش

به نظرمن یه سریالی رو شروع کردن هرکاری میکنن تمومش کنن ولی نمیدونن چجوری وهمین طور دارن گندددددددد میزنن به همه چی ولی نمیتونن فیلم رو به پایان برسونن 

ستایش که اینهمهههههههه صبر کردو بچه هاش براش اولویت بودن یهووووو همه چی براش بی ارزش شدن 

دل مادر اون پسر هم شکست

پسرش هم که کلا بوق هست.... 

اینهمه تو شمال بود خواستگار داشت چرا اونجا ازدواج نکرد😁

حال نداری ثواب کنی ، گناه نکن 

مام چن روزه همینه بحثمون😂😂😂😂

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

من از شوهرم میپرسم بعد من ازدواج میکنی؟ میگه تو هم بعدمن ، بعد از طی  چهار ماه و چهار روز برو ازدواج کن .هرچی شرع گفته .😀

نمیدونه اینم بزور پیدا کردم 😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2738
به نظرمن یه سریالی رو شروع کردن هرکاری میکنن تمومش کنن ولی نمیدونن چجوری وهمین طور دارن گندددددددد م ...

چون کارگردان تو اون فصل روحیه جنگنده داشت ، مثل الان احساسی نبود .تازه احساساتش تو این فصل فوران کرده .😔

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نامزد منم همینطور😔🙁شوهرم معده درد شدید داره دوساله،،، بعد هر دکتری که میره برا یکی دوماه خوبه بعد ...

خب یکم بهش روحیه بده 😑 بگو سایت صد سال مستدام روی سرم هیجا نمیری عشقم بری هم باهم میریم و....😄

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

مشکل دخترش فقط بارداری نبود که خانم بزرگم تاکید کرد دخترم مریضه هیچ مردی دوس نداره زنش نصف روزو تورختخواب باشه کمترین مشکلشم بچه دارنشده.

الهم صل علی محمد وال محمد

اتفاقا من دیشب به همسرم گفتم منم اگه پسرم بخواد اینجوری زن بگیره خیلیییییی ناراحت می شم شوهرمممم گفت هیسسسسسس هیچی نگو میره می گیره هاااااااا

یهو دخترم گفت منم دوست دارم دوتا شوهر کنم 

من و باباش    

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر

ولی بنظرم خیلی مسخرس که ستایش هیچوقت بزرگترارو ادم حساب نمیکنه سرهمین قضیه ازدواجش یک بارنگف مادرت راضی نیس باهاش حرف بزن یاازدواج دخترش براش مهم نبودخانواده پسره راضی نیستن الانم که یه الکی به حشمت گف اصن منتظرنموند ببینه نظرش چیه سریع واسه شوهرش جاپهن کرد 😁😂

الهم صل علی محمد وال محمد
ولی این سریال داره پطرای مجرد و ب سمت خانومای بیوه سوق میده ک ب نظرم جالب نیس  

مگه خانم های بیوه  ک زندگی باهاشون بد تا کرده چ گناهی کردن؟حق دوباره زندگی کردن را ندارن؟؟؟حتما باید بشینن تا ی پیرمرد ک  کلی بچه و نوه داره بیاد براشون؟ ؟؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2706