2410
2553
چرامثلا؟ مریضه از مرگ برگشته جایی نبایدباشه ک بتونه راحت باشه تکیه بده پاش دردنگیره؟ واقعا ب حال مرد ...

بره عزیزم اما خونه ی مادرش ، حالا شما چرا داری ادای روشنفکرا رو در میاری

مشکل فیلمنامست که از اساس غلطه ، منظور دوستان از این همه بحث نازهای مسخره ی اول فیلم بعدم یهو تو صدم ثانیه تصمیم ازدواج و بی احترامی به اطرافیان

در ضمن کمتر برا مردم افسوس بخور افسرده میشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اصولا فیلمش چرت و پرته ادمی که بچه ازدواج کرده داره  پسرش بزرگه ازدواج نمی کنه  قدیما زنا ...

حرفت منطقی نیس

همه ادمانیاز به عشق دارن

زندگی فقط اینه کار کنی بشوری بسابی؟پس دل چی میشه این وسط؟

ستایش عاشق شد فکره اقابالاسر نبود ک جواب مثبت داد بچه هاش ک دیگه ازدواج میکنن میرن اون فقط ۴۰سالشه جوونه

من که خیلی ناراحت شدم از حرفای مزخرف خانم بزرگ. یه لحظه خودمو جای خانمهایی گذاشتم که مشکل بچه دار شد ...

واقعا بخاطر بچه دار نشدن ، رفت زن دیگه گرفت

با اختلاف زیاد مسخره ترین حرکت بشر بوده تا به حال🤧🤧🤧

مگه بچه چه گلی قراره به سر بعضیا بزنه که بخاطرش زن طلاق بدن‌، زن کتک بزنن ..........

این همه تفریح این همه خوشبختی این همه چیز تو جهان هست

چرا بعضی مردا همه چی رو تو بچه دار شدن می بینن 

2456
دو شب قبلش با طاهر حرف میزد هیشکی برام مثل تو نمیشه تو یه چیز دیگه بودی من تموم شدم، به مهدیم میگفت ...

منم بهش فکر کردم به طاهر گفت هیشکی نمیتونه جای تو رو بگیره تو هنوزم عزیز دل مادری یهو طاهر شد عزیز دل خواهر 😂 به نظرم یه زن با بچه کوچیک حق نداره ازدواج کنه بخاطر بچه هاش باید مستقل باشه و نزاره سایه ی ناپدری رو سر بچه هاش بلند شه اما حالا که بچه هاش بزرگ شدن و خودشم سنی نداره حقشه ازدواج مجدد کنه 

اما عجول بودنش و اینکه رضایت بچه ها و حتی فردوس رو نمیگیره کارشو زشت کرده 

اصلا پسره تصادف کرده به درک 😂 

مگه اینم دلیل جواب مثبت میشه آخه 😐

خدایا مواظب گلهای زندگیم باش 👫 رهام و نهال😍😍
این قسمت خیلی مسخره بود. نه به اون که میگفت نه و نه به اینکه کوچکترین تلاشی نکرد بچه هاشو حداقل نرم ...

ستایش اونو دوس داشت و قید دلشو زده بود

ولی وقتی حاج اقاعه تابلوشو باز کردو داستان خرس قطبیو براش گفت باخودش فکر کرد دیگه چیزایی ک دوس داره رو از دست نده‌ ک دیرمیشه 

کلا مردم ما منفی نگاه میکنن ب فیلم نگاهشون باید مثبت باشه

والله من امشب شوهرم..فقط به تی وی وفیلم تف میکرد...میگه کلا امشب فیلم ازچشم افتاد..ببین بخاطر ازدواج چطور خونوادشو متلاشی کرد..بعدش گفت خداوکیلی من بمیرم توازدواج میکنی...گفتم دورازجونت ان شاءالله 120ساله شی...اما اگه خدای نکرده مُردی..چراکه نه😂گفت میدونم شمازنان لنگه ای همید😂😂😂

میشه برای باردار شدنم صلوات بفرستین🤲بخدا این ۸ساله توحسرت بچه دارشدنم😔
2714

از نظر اقایون ما اینجور میشه برداشت کرد ک اگه ی زن بیوه ازدواج کنه نفهمه بی عاطفس و بقول شوهرم وفادارنیس ولی اگ ی مرد زن مرده ازدواج کنه کار خوبی کرده و از گناه و هرزه رفتن جلوگیری کرده بقول مادرشوهرم واینگکه اصلا اینکار قبیح نیس و همیشه ما زن ها بد بخت همستیم وخواهیم بود .ببه نظرم تو ی این جامعه تا ابد مگه اینک خودمون تغییرش بدین .ولی اولویت ارامش وراحتی فرزندان باشه بهتره 

اقاي مظفري و ستايش اصلا با همحرف زدن سنگاشون رو وا كندن ؟ اصلا با هم تفاهم دارن كه ميخوان سريع عقد كنن اينا  حتي يك جلسه هم با هم حرف نزدن ببينن اخلاقاشون به هم ميخوره يا نه

اينهمه هول و ولا برا چي يخورده ارومتر و سنگين تر حالا كه ميخواستن ازدواج كنن از اون حاجاقا كمك ميخواستن بياد با حشمت صحبت كنهو يجوري اروماروم اونا رو اماده كنه اخهاينطور هردم بيلي هم كه نميشه چطور سر نازگل ميگفت قبيحه اونوقت سر خودش نتونست يك ماه صبر كنه بلكه پسره سرپا بشه و يجور برنامه بچينن كه چكار كنن و چكار نكنن اول بسماللهميخواد بياد رو كاناپه دراز بكشه بقول ستايش قبيحه

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
استارتر شوهرم دقیقا برعکسشو میگفت. میگه از اون دنیا دعا میکنم یه آدم خوب مثل خودم دوباره نصیبت بشه ...

ما که این سریالو نمی بینیم 

ولی قبلا بارها شوهرم اینو بهم گفته 😐

جالبه که به شدت ادم احساساتی و وابسته ایه. خیلی خیلی

ولی در عین حال خیلی منطقیه. مثل همسر شما 😁

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

من به شوهرم میگم بعد از من زن بگیر ولی حق نداری بیاریش تو خونه زندگی من یا ی تیکه از وسایل من بخصوص از طلاهام بهش بدی

میگم دارو ندارم مال دخترمه،نکنه زنت دخترم رو اذیت کنه کی دلسوزتر از منه برا بچه م اصلا حرومت اگه زن بگیری😂😉

2706