1600
1480

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

ولی من مخالفم 🙊😐. البته درباره خودم صدق نمیکنه. کسی ک بنظرم تنهاست و موقعیت ازدواج مجددو داره و مشکلی نداره حقشه ک تنها نمونه. مثلا من زودتر از همسرم بمیرم و اون تنها باشه ازته قلبم میخام ک تنها نمونه. اما خودم مطمعنم ک هیچ وقت اینکارو نمیکنم. 😔 منم میمیرم یا شایدم دق کنم. بعضیا بد میدونن. مثل حشمت فردوس. حقشه ک ازدواج کنه و تنهانمونه. اما به قلب و موقعیتش بستگی داره

داشتیم با نامزدم ستایشو نگا میکردیم. گفتم اخه ی چ عیبی داره خوب بیچاره خیلی بدبختی کشید... نامزدمم گفت نههه برا چی؟ یاد شوهر قبلیش باهاشه دیگه 😐😐 دلم سوخت براش نامزدم ناراحت شد از حرف من. میگه خدا یکی زن یکی همیشه هم میگه خدا منو قبل تو ببره 😔😭

8
خانمهای عزیز  متاسفانه این فیلم داره چیزهایی رو بزرگنمایی میکنه، وگرنه تا به حال هم خیلی از &nb ...

حرفت حرفه منه 

فيلم ميخواد از حقي دفاع كنه ولي حرمت خانواده و همه چي را زير پا گذاشته 

ايا نميتونست تو اين فيلم نشون بده چطور با عقل و درايت ميشه ازدواج كرد و يك الگو خوب براي ملت بسازه 

به ولاه كه به راحتي ميتونستند ولي خواستند حرمت خانواده را از بين ببرن چرا نميدونم 

كلينيك تخصصي  دندانپزشكي پارس  كرج بلوار شهرداري . --٠٩٣٠٣٦٨٣٣٧٦
1563

گند زدن به دو تا سری قبلی فیلم😑😑😑اصلا خیلی مسخره شده مث یه رمان که یه بچه۱۴-۱۵ساله نوشته باشدش😕

انگار این خانم۴۷-۴۸ساله عاشق نمیشد میمرد😯😯

وزن شروع۹۰👈الان ۶۸❤تازگیا فهمیدم ارزشمند تر از اون چیزیم که فکرشو میکردم😍
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

خداییش اینو که خیلی راست گفتی وقتی خانوم بزرگ گفت برایه دامادم زن گرفتم ناگهان بغضی عجیب تو دلم نشست😢

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭بچم بخاطر تشخیص اشتباه به بارداریه خارج رحم سقطشد
حرفت حرفه منه  فيلم ميخواد از حقي دفاع كنه ولي حرمت خانواده و همه چي را زير پا گذاشته  ا ...

اره  خداییش خیلی مسخره بود هیچ اجازه و صلاح و مشورتی با بزرگترش و حتی بچه هاش نکرد یهو گفت میخام عروسبشم بعدشم قرار عقد و خودش گذاشت😒 من موندم اونهمه ستایش مثلا الگو بود نمیتونست مثله ادم وقتی دید همه ناراضی هستن از راهش باقیه رو راضی کنه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا گفتی تکیه کن برمن و توکل کن و طبق خاسته او عمل کن و نتیجه را بر من بسپار....خدایا رفتم بتام تو سه روز شده از صد و دو رسیده به صد و هفتاد و هشت خیلی دارم اشک میریزم همه میگن خارج رحمه یا پوچه....الان جایی هستم که خودت گفتی هر وقت بنده من گره  ای  مشکلی  تو کارت افتاد و نگاهت به سمته کسیه که  کار  تورو اون راه بندازه  گفتی به عزت و جلالم قسم که حاجتتو نمیدم 😢الان من از همه نا امیدم و نگاهم به رحمته تویه ای ارحم و الراحمین هرکی خوند پرفایلمو لطفا واسه مصلحت  بچم دعاکنه 😭بچم بخاطر تشخیص اشتباه به بارداریه خارج رحم سقطشد
داشتیم با نامزدم ستایشو نگا میکردیم. گفتم اخه ی چ عیبی داره خوب بیچاره خیلی بدبختی کشید... نامزدمم گ ...

مردا حرف الکی زیاد میزنن جدی نگیر من مجردم ولی اطرافم این  ادم با این شرایط زیاده

گاهی شده بپرسی چرا؟؟؟؟  شده خودت بدونی کارت خریته محضه ولی هیی ادامش بدی شده تحقیر بشیدخواسته یا ناخواسته،؟     حتی  خودت خودت رو بپوکونی؟ شده   بگی ای دنیا تو به این بزررگی میشه یه جا واسه من داشته باشی؟ که اروم باشم اونجا هییی  دنیااا  دنیاااا دنیااا
1578