1472
1411
اقاي مظفري و ستايش اصلا با همحرف زدن سنگاشون رو وا كندن ؟ اصلا با هم تفاهم دارن كه ميخوان سريع عقد ك ...

میخوان ب جامعه بفهمونن ک پسر رفت زن بیوه گرفت هیچ عیبی نداره خانوادشم نبرد هیچ عیبی نداره 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

نامزد منم همینطور😔🙁شوهرم معده درد شدید داره دوساله،،، بعد هر دکتری که میره برا یکی دوماه خوبه بعد باز اذیت میکنه،،، چن شب پیش یکی از دوستاش بهش گفته بود که فلانی از سرطان معده فوت کرده،،،برو دکتر و این حرفا... خلاصه از اون شب هی بهم میگه اگه من مردم، ازدواج کردی، حلالت نمیکنم😢

1436
واقعا اینو بگم ؟

پس میخوای بگی نهههه من میخوام بعد از تو ازدواج کنم؟

باس اول بغض کنی بگی آقایی ان شالله سایه ات بالا سرم باشه و صد و بیست ساله بشی 

زبونم لال بعد شما ازدواج نمیکنم چه معنی میده 

بعد توی دلت بگو هرکاری بخوام میکنم

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
1469
نامزد منم همینطور😔🙁شوهرم معده درد شدید داره دوساله،،، بعد هر دکتری که میره برا یکی دوماه خوبه بعد ...

سلام برای معده دردانجیرخشک خیلی خوبه یه مدت بخوره انشاءالله خوب میشه 

⛅متولدکوچه پاییز🍁🍂🍁☔
من تا حالا ابنطوری حرف نزدم باشوهرم راستشو بخواین 😀

من همش یه جونم میگم یه فدات شم 

گاهی هم مثل اون بچهه که دابسمششو ساختن

میگه آخه من قربونت برم فدات بشم من دقیقا اینجوری میگم 

کلا خیلی اهل زبون ریختنم براش 

سلطان نکته ی فارسی هسدم در خدمتون  دکتر جانا هستم
من که خیلی ناراحت شدم از حرفای مزخرف خانم بزرگ. یه لحظه خودمو جای خانمهایی گذاشتم که مشکل بچه دار شد ...

چقد بد چه سریال مزخرفی واقعا هدفشون چیه بیشعورا

و این منم، زنی تنها در آستانه فصلی سرد...
ستایش جای شوهرشم انداخت

فیلم ایرانیه مزخرف به این میگن دیگه

قبل عقد جا براش درست کرد😂😂😂

وزن الان ۸۰کیلوگرم  شروع رژیم ۳۰مهر ۹۸تا ۶ماهآینده باید ۲۰کیلو کم کنم بدون برگشت .هرکی امضام روخونداز ته دل برام دعا کنه.به خدا از زندگی خسته شدم این بار رژیم بگیرم شاید بشه صدمین رژیمم هر بار ۷تا ۱۰یا ۱۶کیلو کم میکنم بعد برمیگرده 😭😭😭😭۱۲آبان وزن کردم شدم ۷۸/۴۰۰😍😍😍
1474

خدا کمک همه بکنه .انشاالله همه پای هم سبزبشین.دیگه هرچی آدم توسرنوشتش باشه اتفاق می افته.چه زن وچه مرد نیاز به همدم دارن اینکه بگیم بعدمن ازدواج نکن خودخواهیه.شرایط ایجاب میکنه هر کسی چه تصمیمی باید بگیره.اگه کسی بچه داشته باشه ًکه نخواد هم نمیتونه ازدواج نکنه خصوصا اگه مرد باشه

خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

این تلوزیون ما میاد یه چیزودرست کنه میزنه صدتامساله ی دیگه روخراب میکنه من خودم دوتابچه دارم ولی ازاین سکانس خیلی بدم اومد  

من ستایش و ندیدم ولی مادرشوهر من ۸ تا بچه داشته ۳۶ سالش بوده شوهرش فوت میشه بچه ها رو تنهایی بدون کمک هیچکس بزرگ میکنه حتی خونواده شوهرش بعد ۲۰ سال باهاشون رفت و آمد کردن خونواده خودشم هنوزم که هنوزم باهم رفت و آمد درست حسابی ندارن الان همه بچه هاش بزرگ شدن همه رفتن سر خونه زندگی مادرشوهرم پیر نیس که خونه نشین باشه من به برادر شوهرام و بقیه میگم باید ازدواج کنه چون تنهاس چجور اونا زناشون بگیرن بغل بخوابن حالا اون زن بیچاره دو هفته ای یه بار کسی بهش سر نزنه فقط صبح تا شب نوه ها اذیتش کنن بچه هاشون میفرستن برن ازشون نگه داری کنه بعد مادرشوهرم بچه هاشون براشون ببره خونه هاشون تازه داخل خونه هاشونم نره چون میگه خوشم نمیاد برم خونه کسی  بنظرم خودخواهی نزارن ازدواج کنن 

1331