2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا چه مشكلي؟ گياهي ميخواي؟

اينجا هر ماسكي معرفي ميشه نبايد استفاده كرد يه خانمي ماست و يه چيز ديگه زده بود صورتش پرجوش شده بود😐

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
2738
برا چه مشكلي؟ گياهي ميخواي؟ اينجا هر ماسكي معرفي ميشه نبايد استفاده كرد يه خانمي ماست و يه چيز ديگه ...

کلابراصورت میگم چ ماسکی خوبه 

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
مارکش فریمن هستش جو و اووکادو هم که خودشه😁ماسک ذغالش هم من شنیدم خوبه هنوز استفاده نکردم اناناسشم ش ...

مرسی گلم😍

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
کلابراصورت میگم چ ماسکی خوبه 

من سفيده تخم مرغ و ابليمو با دستمال كاغذي ميذارم خيلي خوبه پاكسازي ميكنه

سدر و ماست ( لكه بر)

خاك رس و گلاب و عسل( بستن منافذ پوست و روشن كننده)

آهاي تويي كه داري اينو ميخوني، از خدا ميخوام يه اتفاق فوق العاده خوب برات بيفته...
مرسی گلم😍

ولی بستگی داره پوست شما چه مدلی باشه چرب خشک یا معمولی یا چه کاری مدنظرتون هست که ماسک براتون انجام بده مثلا ماسک جو اووکادو فریمن من برای جوش سرسیاه استفاده کردم خیلی خوب بود ولی شاید شما جوش سرسیاه نداشته باشید نمیدونم منظورمو میفهمید یعنی شاید اون چیزی که من میگم خوبه شاید برای شماخوب نباشه و به کارتون نیاد