2726
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره یادم رفته بود املاشو واقعا فهمیدم غلطه ولی هرچی فک کردم نیومدتوذهنم    

خخخ آره آدم گاهی این میشه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
چه قدر شبیه مرد های آبان ماهیه!!!!  خیلی خوب و عالیه که بخاطر چندتا بدی هیچ کس جز تو نمیتونه. ...

متاسفانه شهریوریِ😁😁😁

آخه اون چندتا اخلاقش خیلی خاصن و فقط کسی که دوسس داشته باشه میتونه باهاش کنار بیاد و فقط منم که دوسش دارم😉😉

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

خیلی خیلی مهربونه همیشه لبخند داره ،به هیچ عنوان من رو به کسی ترجیح نمیده ،فوقالعاده صبور ،دست و دلباز در حدی که پدرم یه مدتی مشکل مالی براش پیش اومد سرویس طلای  خودم رو فروختم  و پولش رو به پدرم دادم البته خود همسرم بهم پیشنهاد داد که بفروشم ولی یکبار هم به روم نیاورده ،،،،تو کل دوست و آشنا به خوش رویی و دریا دلی معروفه.،،،تمام این خصوصیات خوب رو مدیون پدرشوهر و مادر شوهرم هستم که همچین پسری تربیت کردن 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 

منک دارم جدا میشم ولی خوبی هاشو میگم 

اهل ابراز علاقه بود مهربون بود تو کارهای خونه کمک میکرد خسیس نبود محدودم نمیکرد آزاد بودم تو خونش بهم گیر نمیداد 

به بودن ها دیر عادت کن و به نبودن ها زود!آدم ها،نبودن را بهتر بلدند
2706