2726
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست
من شوهرم خوبی داره ها ولی نمیتونم دوسش داشته باشم نمیدونم چی کنم 

چرا؟ 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی با فهمه و خیلی جاها بچگانه رفتار کردم اما اون بخاطر فهمش با سکوت نذاش کار ب جدل برسه،سعی کرده هر وقتی دردو دل کردم خودشو جای من بذاره و درک کرده، بهترین اسایش رو برام فراهم کرده،بنظرم تنها کسی ک میتونست خوشبختم کنه و کرده فقط خودشه، اغوشش تنها گوشه ی دنیاس ک ارومم میکنه خیلی دوسش دارم، نمیدونم  بدون اون چی ب روزگارم میاد، حیف ک بخاطر شغلش کمتر از ی شب درمیون میبینمش😢😔

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🙂
2728
۱_قهرمون رو اصلا و ابدا توی جمع نشون نمیده و هیچکدوم از دعوا و مشکلاتی که باهم داریم رو پیش خانوادش ...

چه قدر شبیه مرد های آبان ماهیه!!!! 

خیلی خوب و عالیه که

بخاطر چندتا بدی هیچ کس جز تو نمیتونه...؟!!!! خخخ

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
شوهرم همون چیزیه که از خدا میخواستم اهل نماز و حلال حروم شناس، متعهد و چشم و دل پاک مهربون و خوش اخ ...

مطمئنم همونی میشه که تو میخوای! به زودی ازدواج میکنی باهاش 

خداروشکر 

میگه من کوربشم که توروعزیت بکنم همه کس من تویی خیلیم اهل خانوادست    

اذیت

هر وقت بگم ماساژم میده

پشتمو لیف میکشه😁

همیشه حمایتم میکنه 

اولویت اول منم براش بعد بچه هامون

یه سری برا تولدم یه پلاک طلا خرید دخترم ۸ سالشه گفت چرا همش واسه مامان طلا میخری واسه من نمیخری؟ شوهرم گفت مامانت اگه سرتاپاشو طلا بگیرم کمه😁😀 من ذوق مرگ شدم این شکلی بودم🙄😎😃😊😁😉

همین چندروز پیشا از کربلا اومد قبل ازینکه بیاد بهم پیام داد باید اعتراف کنم اونقدر که دلم واست تنگ شده واسه دختر وپسرم تنگ نشده😍😍😍

اونقدر که دوسم داره سوغاتی واسم کفن آورد قربونش برم😍😍😍

هر وقت بگم ماساژم میده پشتمو لیف میکشه😁 همیشه حمایتم میکنه  اولویت اول منم براش بعد بچه هام ...

کفن؟ 😫😱

2706