2726
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست
خداخيرت بده چ تاپيك خوبي انشالله ك شركت كنن خسته شديم از خيانت و دروغو بزن بزن و نفرين :|

خخخ عزیزم 

آخه میخوام یکم ارتعاش خوبم بالا بره😍😍😍

همش که نمیشه توجهمون روی بدی ها باشه

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

صبوره

بهم احترام میذاره

قدر خوبیامو میدونه

خیلی مهربونه خیلیییی عاشششششقشم قربونش برم

ایشالا هرکی میخواد به عشقش برسه بزودی برسه و خوشبخت شه

و ایشالا هرکی مشکل داره با شوهرش بزودی مشکلش حل بشه و خوشبخت ترین شه .😍😍😍😍😍

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عجب تاپیکی . مگه داریم مگه میشه؟

چرا نمیشه؟ 😂😂😂

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
خخخ عزیزم  آخه میخوام یکم ارتعاش خوبم بالا بره😍😍😍 همش که نمیشه توجهمون روی بدی ها باشه

اييييول دمت گررررم

منم دنبال چيزاي خوبم واسه اين ك احساسم و ارتعاشم خوب بشه ولي تو اين نيني سايت مگه ميزاررررن

یه دونه باشه .....

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

مرد چشم ودل پاکیه  هرچی  پول داره دست منه هرچی خرج کنم گیر نمیده ،بدی هاشم بگم خیلی زود عصبانی میشه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706