2703
2553
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4993 بازدید | 240 پست

خیلی دوسم داره نمیذاره سختی بکشم مهربونه هر کاری بگم انجام میده الان ک باردار شدم همه کارا خونه رو دوش اونه سوپرایزم میکنه احترام خانوادمو زیاد داره خلاصه اینا بخشی ازشون بود خداحفظش کنه برام تاپیکت باعث شد دوباره به خوبیاش فک کنم مرسی💕💕💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مودب. هفت ساله باهاشم تا حالا نشده فحش رکیک ازش بشنوم ! نه فحش میده و به شدت هم بدش میاد .حتی شده فیلمی رو ببینیم توش به همدیگه فحش میدن دیگه نمیذاره نگا کنیم مخصوصا دخترم.

دیر عصبانی میشه

همش در حال شوخی و خنده س و.... کلی چیزای دیگه😁

2720

شوهر من کاری و زرنگه,ب کارای زنونه دخالت نمیکنه وهمیشه توهمه چیز تصمیم گیرنده منم,منو دخترمون براش از هرچیزی مهمتره و الویتش ماهستیم یعنی اگر حتی من با مادرشم قهر کنم شوهرم پاشو خونش نمیذاره,صادقه,اهل دود و دم نیست,اهل خانوم بازی نیست,خلاصه برای دوام زندگیمون خیلی تلاش میکنه

2714

همسر من یه دوست خیلی خوبه هیچ وقت نشده زن ها رو تحقیر کنه همیشه احترام میزاره با جون و عزیزم صدا میزنه چند ساعت از روز حتما کنار من میگذرونه خانواده دوست و پول خرج کنه دروغگو نیس .مهربونه خیلی به خانواده ام احترام میزاره تا یه تعطیلی پیش میاد هی میگه کجا دوس داری ببرمت در کل یه پارچه اقا با تشکر 😄😄😄

2706