1464
1411
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4943 بازدید | 240 پست

هر وقت بگم ماساژم میده

پشتمو لیف میکشه😁

همیشه حمایتم میکنه 

اولویت اول منم براش بعد بچه هامون

یه سری برا تولدم یه پلاک طلا خرید دخترم ۸ سالشه گفت چرا همش واسه مامان طلا میخری واسه من نمیخری؟ شوهرم گفت مامانت اگه سرتاپاشو طلا بگیرم کمه😁😀 من ذوق مرگ شدم این شکلی بودم🙄😎😃😊😁😉

همین چندروز پیشا از کربلا اومد قبل ازینکه بیاد بهم پیام داد باید اعتراف کنم اونقدر که دلم واست تنگ شده واسه دختر وپسرم تنگ نشده😍😍😍

اونقدر که دوسم داره سوغاتی واسم کفن آورد قربونش برم😍😍😍

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👱‍♀️گروه نارنجی💛💛: وزن اولیه ۸۰/۸۰۰ 💫وزن فعلی ۷۶/۳۰۰ 💫  هدف اول ۷۵☝️ هدف دوم ۷۰ ✌ هدف سوم  ۶۵ 👌 گام آخر 👈 وزن نهایی ۶۰ 🏅🏅🏅چالش: ۶۳ روز مانده تا ۶۸ شدنم😍😍😍
هر وقت بگم ماساژم میده پشتمو لیف میکشه😁 همیشه حمایتم میکنه  اولویت اول منم براش بعد بچه هام ...

کفن؟ 😫😱

مثبت بیندیش...! ذهنت را مانند دریا آبی کن. خودت خالق زندگی ات باش. تو اشرف مخلوقاتی...!!!پس زیبا اندیشه کن و زیبا خلق کن... که تو قطعا می توانی. 💙
کفن؟ 😫😱

خخخخ آره خوب

بهترین سوغات کربلاست

میگن هر کی داشته باشه عمرش طولانی میشه.

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👱‍♀️گروه نارنجی💛💛: وزن اولیه ۸۰/۸۰۰ 💫وزن فعلی ۷۶/۳۰۰ 💫  هدف اول ۷۵☝️ هدف دوم ۷۰ ✌ هدف سوم  ۶۵ 👌 گام آخر 👈 وزن نهایی ۶۰ 🏅🏅🏅چالش: ۶۳ روز مانده تا ۶۸ شدنم😍😍😍

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436
1334
اره یادم رفته بود املاشو واقعا فهمیدم غلطه ولی هرچی فک کردم نیومدتوذهنم    

خخخ آره آدم گاهی این میشه

مثبت بیندیش...! ذهنت را مانند دریا آبی کن. خودت خالق زندگی ات باش. تو اشرف مخلوقاتی...!!!پس زیبا اندیشه کن و زیبا خلق کن... که تو قطعا می توانی. 💙
چه قدر شبیه مرد های آبان ماهیه!!!!  خیلی خوب و عالیه که بخاطر چندتا بدی هیچ کس جز تو نمیتونه. ...

متاسفانه شهریوریِ😁😁😁

آخه اون چندتا اخلاقش خیلی خاصن و فقط کسی که دوسس داشته باشه میتونه باهاش کنار بیاد و فقط منم که دوسش دارم😉😉

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
1474

خیلی خیلی مهربونه همیشه لبخند داره ،به هیچ عنوان من رو به کسی ترجیح نمیده ،فوقالعاده صبور ،دست و دلباز در حدی که پدرم یه مدتی مشکل مالی براش پیش اومد سرویس طلای  خودم رو فروختم  و پولش رو به پدرم دادم البته خود همسرم بهم پیشنهاد داد که بفروشم ولی یکبار هم به روم نیاورده ،،،،تو کل دوست و آشنا به خوش رویی و دریا دلی معروفه.،،،تمام این خصوصیات خوب رو مدیون پدرشوهر و مادر شوهرم هستم که همچین پسری تربیت کردن 

لبخند خدا را در لبخند های معصومانه فرزندانم دیدم 
1331