1600
1480

موردی نام ببرید.

تموم فکرهاتون رو بکنید. و خلاصه هیچی رو از قلم نندازین😁

ببینم چه شوهرهایی گیرتون اومده 

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

انقدر خوبهههههه همه خوبیها دراین البته براخواهرش😀😁😂🤣

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس
8

زیاده😂😉در کل بدی نداره😍

نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐

اینکه اگ خانوادش بدگوییمو کنن جواب تند و تیزی بهشون میده ک دهنشون بسته بشه و در خلوت بهم تذکر میده😆

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا پایین 😍👇😜😛اینجا کلیک کن و بیا بگو منو ب چ چیزی توی سایت میشناسی؟!
1601
بنام خدا هیچی

عه 😂😂😂😂

1578