1542
1541
عنوان

💖😍بیاین از خوبی های شوهرهاتون تعریف کنید😍💖

| مشاهده متن کامل بحث + 4969 بازدید | 240 پست

همسر من یه دوست خیلی خوبه هیچ وقت نشده زن ها رو تحقیر کنه همیشه احترام میزاره با جون و عزیزم صدا میزنه چند ساعت از روز حتما کنار من میگذرونه خانواده دوست و پول خرج کنه دروغگو نیس .مهربونه خیلی به خانواده ام احترام میزاره تا یه تعطیلی پیش میاد هی میگه کجا دوس داری ببرمت در کل یه پارچه اقا با تشکر 😄😄😄

اشپزی بلده و وقتایی ک کسی نباشه براش اشپزی کنه حسابی از خودش تحویل میگیرع با درست گردن زرشک پلو و یا قرمه سبزی...

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیا پایین 😍👇😜😛اینجا کلیک کن و بیا بگو منو ب چ چیزی توی سایت میشناسی؟!

درد و تورم سینه در دوران قاعدگی (PMS) ؟

ماستودینون مشکل شما را برطرف می کند.

کلیک کنید

1546
خداخيرت بده چ تاپيك خوبي انشالله ك شركت كنن خسته شديم از خيانت و دروغو بزن بزن و نفرين :|

خخخ عزیزم 

آخه میخوام یکم ارتعاش خوبم بالا بره😍😍😍

همش که نمیشه توجهمون روی بدی ها باشه

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

صبوره

بهم احترام میذاره

قدر خوبیامو میدونه

خیلی مهربونه خیلیییی عاشششششقشم قربونش برم

ایشالا هرکی میخواد به عشقش برسه بزودی برسه و خوشبخت شه

و ایشالا هرکی مشکل داره با شوهرش بزودی مشکلش حل بشه و خوشبخت ترین شه .😍😍😍😍😍

ميشه يه صلوات براي مامان شدنمبفرستين؟الهمصل علیمحمّدو آل محمّد ♥️🌹
1432
عجب تاپیکی . مگه داریم مگه میشه؟

چرا نمیشه؟ 😂😂😂

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️
1601
خخخ عزیزم  آخه میخوام یکم ارتعاش خوبم بالا بره😍😍😍 همش که نمیشه توجهمون روی بدی ها باشه

اييييول دمت گررررم

منم دنبال چيزاي خوبم واسه اين ك احساسم و ارتعاشم خوب بشه ولي تو اين نيني سايت مگه ميزاررررن

چي ميشه اگه بشه هموني ك ميخوام:)واسه خدا كه كاري نداره🌸

یه دونه باشه .....

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

مرد چشم ودل پاکیه  هرچی  پول داره دست منه هرچی خرج کنم گیر نمیده ،بدی هاشم بگم خیلی زود عصبانی میشه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
1578