2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

احتمالا دیسک کمرم داری 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
من شوهرم داره ب دستاش میززنه بعضی وقتا خیلی اذیته😢

منو نمیگی دست چپم یخ میزنه انگار خون نمیرسه انگشتای دستم خواب میره هزار کیلو میشه دستم واقعا درکش میکنم کار سنگین اصلا نباید انجام بده

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
کمر درد ندارم، گردنم درد میکنه 

سیاتیک پات نمیگیره باید کلی ام ار ای بدی شاید هنوز بیرون نزده دیسک کمرت تحت فشاره چیز سنگینی بلند نکردی بهت فشار بیاره

منو نمیگی دست چپم یخ میزنه انگار خون نمیرسه انگشتای دستم خواب میره هزار کیلو میشه دستم واقعا درکش می ...

اره هم یکم بیشتر پشت فرمون میشینه یا کارش سنگینه دیگ صورتش از درد قرمزه از منم کاری برنمیاد..داروییم نداره

دگتره گفته واسه شماها یک کیلو بارم ک بلند کنین ضرر داره..گفته عملشم اصلااا خوب نیس من خودمم دارم دیسکو عمل نمیکنم

اره هم یکم بیشتر پشت فرمون میشینه یا کارش سنگینه دیگ صورتش از درد قرمزه از منم کاری برنمیاد..داروییم ...

ای خدا خیلییی بده من بدبخت بچه امو بغل میکنم جونم در میره

2706