2726

اگر میگی بد بود و به جدایی میتونی فکرکنی یعنی خب عاشقش نیستی فقط یه حس وابستگی عاطفی که به مرورزمان رفع میشه ازش یه خاطره میمونه جای دل تنگی ولی اگر عاشقشی هرچه قدرم بد باشه یک لحظه به زندگی بدون اون نمیتونی فکرکنی واگر عاشقش نیستی دوست عزیزم همین اولش جداشو چون زندگی خیلی سخت ترازالان دوره نامزدی و اون موقع جدایی سخت تره و چه بسا بچه ای ام بیاد و اون طفلک تقاص بده موفق باشی

تنهایی قشنگه اما دونفره اش!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داستانش طولانیه دیگه خانواده های دوتامونم‌خسته شدن از بس اختلاف و دعوا داریم دست بزن داشت کتک کاری د ...

وای دست بزن خیلی بده.... میتونی تحمل کنی که هروقت عصبانی شد یا هرچی کتکت بزنه ودم نزنی؟؟؟؟😫😫😫

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
2728
داستانش طولانیه دیگه خانواده های دوتامونم‌خسته شدن از بس اختلاف و دعوا داریم دست بزن داشت کتک کاری د ...

اکه عاشقشی میتونی بهش فرصت بده اگه ک ن تصمیم جدی بگیر 

❤همسر عزیزم خیلی دوستت دارم عشقم عمرمی دورت بگردم الهی ❤
جدی تغییر دادی شوهرت رو؟چجوری؟

قبلا عصبي ميشد يا دعوا ميكرديم يكي اون ميگفت يكي من اونم ميزد الان وقتي ميبينم عصبيه و دعوا كنيم اصلا هيچي نميگم بعد خودش مياد معذرت ميخواد قبلا زبونم ميگفت كتكم ميخوردم الان نميگم مثل معصوم ها فقط نگاه ميكنم اون حرفاشو ميزنه و بعدم خودش ميگه ببخشيد عصبي بودم تو دنيا اگه ٥تا مرد بد دهن و بد اخلاق بود يكيشون شوهر من بود ولي الان با چشم گفتنم درستش كردم هرچي ميگه فقط ميگم هرچي تو بگي چشم هرجور تو صلاح بدوني 

الان زندگيم خيلي خوب شده 

قبلا عصبي ميشد يا دعوا ميكرديم يكي اون ميگفت يكي من اونم ميزد الان وقتي ميبينم عصبيه و دعوا كنيم اصل ...

آفرین کارت درسته😉☺ من فکرمیکردم مردهارو نمیشه اصلا تغییر داد 

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍

لطفا ی سر بیاید تایپیکم البته با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗