1472
1411

سلام چرا چیکار کرده

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر آرزومه انشاءلله تا این به اخر برسه من به آرزوم رسیدم خدا جوووونم میدونم صدامو میشنویی چون ی نشونه برام فرستادی خدای مهربونم دستمو بگیر تا این تیکر به اخر نرسیده حاجتمو ازت بگیرم خدا جوووونم خدای مهربووونم کمکم کن میدونم ایمان دارم توکل به خودت خواهرای گلم میشه واسه رسیدن به آرزوم ی صلوات بفرستی واسه بابام فاتحه بخونی ممنونم ازت 💖💖💖

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

نامزد یا دوست پ سر؟

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...

خودت میگی افتضاح بود ... اگه واقعا بده ونمیتونی جداشو ولی خب چون دلبسته شدی جدایی سخته😭😭😭

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میدونم معجزه ای تو راهه، تو مهربون تر ازاون چیزی هستی که بخوام تصور کنم☺
1334
چرا چیکار کرده

داستانش طولانیه دیگه خانواده های دوتامونم‌خسته شدن از بس اختلاف و دعوا داریم دست بزن داشت کتک کاری داشتیم چندییین بار

برا خوب شدن بیماریم صلوات بفرستین ...خیلی اذیت میشم 😔😔
۷ ماه

اخلاقش بده؟چه چیز بدی داره؟اگه خیلی عاشقشی ومیتونی تحمل کنی تاآخر عمر جدانشو خودت شرایطت رو ببین چجوریه وسبک سنکین کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474

اگر میگی بد بود و به جدایی میتونی فکرکنی یعنی خب عاشقش نیستی فقط یه حس وابستگی عاطفی که به مرورزمان رفع میشه ازش یه خاطره میمونه جای دل تنگی ولی اگر عاشقشی هرچه قدرم بد باشه یک لحظه به زندگی بدون اون نمیتونی فکرکنی واگر عاشقش نیستی دوست عزیزم همین اولش جداشو چون زندگی خیلی سخت ترازالان دوره نامزدی و اون موقع جدایی سخت تره و چه بسا بچه ای ام بیاد و اون طفلک تقاص بده موفق باشی

تنهایی قشنگه اما دونفره اش!
داستانش طولانیه دیگه خانواده های دوتامونم‌خسته شدن از بس اختلاف و دعوا داریم دست بزن داشت کتک کاری د ...

وای دست بزن خیلی بده.... میتونی تحمل کنی که هروقت عصبانی شد یا هرچی کتکت بزنه ودم نزنی؟؟؟؟😫😫😫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامزد تو عقد بودیم 

چرا میخای طلاق بگیری؟

کاربرمحترم نظر میدی نظرتو قالب احترام بگو اومدیم اینجا دلمون وا شه نیومدیم دعوااا.....نظرم دادم اگه اشتباه وغلط نظر دادم یه موقعی ....حمله ب شخصیتم نکن تو قالب احترام نظرتو بگو.....چون بی احترامی ببینم نمیتونم چیزی نگم وسکوت کنم...
شوهر منم دست بزن داشت خيلي ولي درستش كردم الان انگار همون ادم نيست

جدی تغییر دادی شوهرت رو؟چجوری؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40