2726

سلام رفتم حموم بعدش رفتیم بیرون موهام خیس بود ی مانتو نازک پوشیده بودم یهو سردرد شدیدی شدم و الان حس میکنم گلوم و گوشم درد میکنه و استخوان در هم دارم... سنی سرما خوردم؟ ویروسی؟ چیکار کنم به پسرم سرایت نکنه؟ 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

ماسک بزن دستاتو هم زود زود با صابون بشور نی نی چند ماهشه

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش اگه رعایت کنی و شیر خودتو بدی نینی به ویروس سرماخوردگیت ایمن میشه استراحت کن و مایعات زیاد بخور و خودتو گرم نگه دار زود خوب میشی با اب نمک هم زود زود گلو تو بشور منم نینیم کوچولوعه سرمای بدی خورده بودم اصلا خوب نمی شدم یک ماه ماسک زدم ولی نینی سرما نخورد 

خدایا شکرت که بالاخره معحزتو بعد 4سال بهم نشون دادی ممنونتم بخاطر همه چی بالاخره نینی کوچولو اومد تو دلم .لطفا اگه مشیه برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین ممنون
2728
نگران نباش اگه رعایت کنی و شیر خودتو بدی نینی به ویروس سرماخوردگیت ایمن میشه استراحت کن و مایعات زیا ...

از ترسم سریع سرما خوردگی و سفالکسیم125 خوردم.. شیر خودمو میخوره حتما رعایت هم میکنم ممنون

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
واقعا؟ ینی منتقل نمیشه؟ 

نه گلم، منتقل نمیشه. موارد احتیاط رو به عمل بیار، اما نگران نباش بابتش.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
واقعا؟ ینی منتقل نمیشه؟ 

نه از شیر منتقل نمیشه دکتر بهم گفت چون بدن خودت بعد خوب شدن سرماخوردگیت به اون ویروس ایمن میشه بچه هم چون شیرتو میخوره ایمن میشه خیلی خوبه شیرتو بخوره