2733
2734

اول خودم میگم :👇

وقتی کوچیک بودم شلوار مامانمو از قسمت کش میذاشتم رو سرم بعد دوتا لنگه شلوارو بهم میپیچیدم مثلا موهام خیلی بلنده  و گیسشون کردم😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

شما هم بگین یخورده دوره هم بخندیم😂

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

یا به خواهرم میگفتم چادرو محکم به پاهام ببنده شبیه کیمونو میشد ادای اوشینو درمیاوردم😂😂😂😂

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

اول دخترمو بگم 19 ماهشه شورتش رو میکشه رو سرش ذوق میکنه😀😀

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودمم بچه بودم روسری میبستم جلوم یانگوم میشدم😆 دستام میکردم زیر روسری

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
ته دمپایی مادرم رو لیس می زدم

😳😳😳چرااااا

من احمق روتمام دمپایهای توبالکن دستمال مینداختم شبا که وقتی میخوابن سردشون نشه 🤣🤣🤣

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2738
من احمق روتمام دمپایهای توبالکن دستمال مینداختم شبا که وقتی میخوابن سردشون نشه 🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂😂وااااااییییی

کوچک بودم مهمون داشتیم

من و بچه ها اتاق خواب بابا اینا بازی میکردیم

که یهو دیدم زیر بالشت بابام یه بادکنک ماننده

بادش کردم گفتم بچه ها بادکنک

وای نگو کاندوم بوووده

مامانم تا دید سرییییع اومد ازم گرفت و کلی دعوام کرد

هر وقت یادم میاد که اه اه اه🤮🤮🤮🤮

من ابتدایی بودم.کلاس پنجمی ها ازون ساپورت تنگا بود که یه بندم از زیر پاشنه رد میشد میپوشیدن.منم فکر کردم جورابه.برای زنگ ورزششون بود.فرداش پنهونی از مامانم بدون شلوار با جوراب ساق کوتاه رفتم مدرسه. با اعتماد به نفس بالا😅😅

سر و ته پفک رو تف میزدم میچسبوندم بهم دیگه بزرگ میشد ذوق میکردم😄

2706