2726

سلام مهربونا

من همیشه هفتم پریود میشم

آخرین بار چهار شهریور پریود شدم و به حساب که باید هفت مهر میشوم نشدم

آزمایش دادم مثبته اما نمی دونم هفته ی چندمم

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️

تو گوگل بزن .محاسبه انلاین سن بارداری.

برات میاره

تاریخ پریودت رو بزن دقیق بهت میگه.

به روز و ماه و هفته و دقیقه و ثانیه

همه رو حساب میکنه

خدایا ،من رو سر هیچ دوراهی ای قرار نده،من این یک راه رو هم گاهی اشتباه میرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو گوگل بزن .محاسبه انلاین سن بارداری. برات میاره تاریخ پریودت رو بزن دقیق بهت میگه. به روز و ماه ...

آخرین پریود رو بزنم یا تاریخ مهر که نشدم

خدا جونم درست زمانی که فکرشو نمیکردم معجزه تو بهم نشون دادی. عاشقتم خالق مهربونم❤️❤️❤️❤️❤️
2728
۸ هفته تموم چقدر دیر آزمایش دادی

اخه نمی دونستم باردارم که. منتظر بودم مهر پریود شم نشدم تست دادم مثبت بود پس با این حساب بتام خیلی پایینه نکنه الکی باشه خدای نکرده. بتام اول ۸۰ بود دو روز بعد شد ۱۸۶

بتات چنده؟ 

دوشنبه هفته پیش اولین بار هشتاد بود دو روز بعدش شد صد و هشتاد و شش 

برو دکتر الان قلب و هم میبینن هفته ات بالاس 

ببین من یه چیزی رو متوجه نمیشم. میگم من ماه شهریور چهارم پریود شدم از کجا معلوم که از همون موقع باردار باشم شاید قبل از پریود مهر ماه باردار شده باشم اصلا سر در نمیارم. بتام برا دو ماه پائین نیست به نظرت تا رو خدا کمکم کن بفهمم بعد از یه سال و نیم باردار شدم

2706