2737
2734

خانما شوهرای شماهمم نمیفهمن حرفتون رو یامن تنهام؟ شوهراتون کی میاد خونه چقد کمک میکنن چقد حرف میزنید باهم .خواهشا نامزد وعقدیا نیان ک هنوز هیچی از زندگی مشترک سرشون نیومده

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سه میاد کمکم نمیکنه فقط چایی دم میکنه امروزم باهاس دعوام شده فعلا ازش متنفرم تابعد ببینم چی میسه

ﺩﻗﻴﻘﺎ ﻣﻨﻢ ﺗﺎ اﻃﻼﻉ ﺛﺎﻧﻮﻱ اﺯﺵ ﻣﺘﻨﻔﺮﻡ ﺗﺎﺯﻩ ﺩﻋﻮاﻡ ﺷﺪﻩ

2738

شوهر من خیلی کم تو خونس 

ولی همیشه حرف میزنه تعریف میکنه 

من همش میرم پایین پیش مامانم 

شوهرم ناراحت میشه 

ولی چیزی نمیگه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

عزیرم یه چیز میخوام بگم بهت 

ربطی به زن یا مرد نداره 

بعضی از ادم ها کلا خودخواه هستن و بخاطر همین خودخواه بودنشون نمیتونن یکی دیگه درک کنن 

امسال تولد دوستمو یادم رفت تبریک بگم اینقدر دلیل و منطق علت اوردم برای فراموشی ولی بازم قهر کرد 

میخوام بگم بعضیا کلا قوه درک ندارن 

منم همدردم باهات 

اتفاقا چندروز پیش همسرم علنا بهم گفت توقع درک نداشته باش ازم 

هرچند خیلی ها رو دیدم ک اینجور نیستن 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

صبح ساعت 6 میرم سر کار راهش دوره 2بعد از ظهر میام بدوبدو ناهار آماده میکنم آقا میاد کوفت میکنه ظرفهار ومیشورم خونه روتمییز میکنم به تکالیف پسرم میرسم شام درست میکنم تمام این مدت لم میده جلو تلوزیون الانم رفت خوابید دور برش پر آشغال وپوست میوه واستکان چایی احساس میکنه خیلی هم آقاست 😠

شوهر منم یه مدت خودشو میزد به نفهمی اوایل هم خجالت میكشیدم به روش بیارم ولی واسه خودم سنگین بود، خلاصه اینكه چندبار به روش آوردم، دیگه تكرار نمیكنه نفهمی،

خداوندا سپاسگذارم .      
2706