2733
2734

هر موقع من کارم زیاد میشه مجبورم اضافه وایستم و نتونم برم ببینیم همو کار به دعوا و بحث شدید میکشه.چرا درک نمیکنه این موضوع رو؟

هموینی کی

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
انقدر جواب دادین کمرم شکست

بهتره کارت را کم کنی چون کار زن   عشقش را و ارامش را ازش میگیره یه روزی به خودت میای که میبینی چقدر درگیری و فرصتت کم 

اگر میتونی کمش کن من که نتونستم و زندگیمو باختم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
واییی چقدر ترسناک 😞

ترسش چی بود مثلا؟ هر جور دوست داری بالاخره اینده همه چیو نشونت میده 

همین دعوا مقدمشه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اینکه طرفت بتونه شرایط کاریتو درک کنه خیلی مهمه

الان که نامزدین اینجوریه، فردا برید زیر یک سقف مشکل ساز میشه براتون

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
برا چی ب خودت زحمت میدی میری سرکار؟ بذار اونی ک غر میزنه بده خرجتو زنی ک خرج نداره ارج نداره عزیزد ...

چه پست و امضای ضد و نقیضی : /

آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
چه پست و امضای ضد و نقیضی : /

اصلا هم نقیض نیست وقتی مرد انقد پررو تشریف داره و قدر زحمات رو نمیدونه باید تو خرج انداختش.امضای من در صورتی صدق میکنه ک ی مرد مهربون و قدرشناس پیشم باشه نه ی پرتوقع و نمک نشناس

2706